You are currently viewing Portfele i galanteria skórzana

Portfele i galanteria skórzana

W dobrych sklepach z galanteria skórzaną odnajdziemy portfel damski oraz męski w przystępnej cenie. Oczywiście wykonane z naturalnej skóry portfel jest zakupem na kilka lat. Bardzo często kobiety dostają portfel lub torebkę od swojego małżonka na urodziny lub z okazji jakiegoś święta. Jest to fajny i bardzo praktyczny prezent.

Skórzane portfele małe i duże

portfel damski podwójnySkórzany portfel damski podwójny najczęściej kupujemy w kolorze czerwonym. To właśnie kolor czerwony jeśli chodzi o portfele kobiety lubią najbardziej. Kojarzą się one z czymś bardzo klasycznym, ale zarazem eleganckim. Oczywiście portfele czarne cieszą się również dużym zainteresowaniem. Niektóre kobiety uwielbiają duże portfele z dwoma komorami i z wieloma miejscami na kartę. Inne zdecydowanie wolą mniejsze bardziej zgrabne i mniej pojemne portfele. Takie, które zmieszczą się do każdej nawet najmniejszej torebki. Wszystkie portfele zarówno duże i małe, czarne i czerwone możemy kupić w bardzo dobrych sklepach z galanteria skórzaną i to w przyzwoitych cenach. Za skórzany portfel polskiego producenta zapłacimy tylko 60 zł. Nie jest to zatem cena bardzo wygórowana jak za produkty wysoko gatunkowe i dobrej jakości. Oczywiście w różnych sklepach sieciowych, w których dostępne są ubrania także możemy kupić portfele lecz niekoniecznie są one ze skóry. Zatem jeśli zależy nam na wkurzonym wyrobię musimy sprawdzić dokładnie czy jest on z tego surowca wykonany.

Kobiety zazwyczaj mają kilka portfeli. Jeśli wybierają się gdzieś z wizytowa torebka typu kopertówka to potrzebują mieć portfelik mały. Jeśli jednak lecę na zakupy z dużą Torba to też biorą duży portfel. Zatem zapewne każda kobieta ma w swojej garderobie przynajmniej dwa portfele. Inaczej jest z mężczyznami. Oni zazwyczaj mają jeden portfel na wszystkie okazje.