You are currently viewing Pokój z dziecięcą, haftowaną pościelą

Pokój z dziecięcą, haftowaną pościelą

Mieszkam wraz z dziećmi w domu jednorodzinnym. Z racji tego, że nie ma nas wiele, to staramy się utrzymać wszystkie pokoje w czystości na bieżąco, aby nie męczyć się cotygodniowym sprzątaniem. Gdy zauważyłem, że pościel u moich synów jest przerwana, musieliśmy ją wymienić.

Kupno pięknej, dziecięcej pościeli

pościel dziecięca haftowanaPostanowiliśmy zakupić cały komplet, ponieważ już wcześniej był mały miszmasz pościeli. Przede wszystkim zależało nam na tym, aby nowa pościel ładnie wpasowała się w wystrój pokoju. Z racji tego, iż pokój moich synów jest kremowy, to interesowała nas biała pościel dziecięca haftowana. Zaczęliśmy szukać takowej w internecie i dosyć szybko znaleźliśmy, bowiem bo kilkuminutowym poszukiwaniu jej w internecie, zauważyliśmy całkiem interesującą ofertę. Cała pościel w kolorze białym akurat była sporo przeceniona, więc był to idealny czas na dokonanie takiego zakupu. Na pościeli zostały wyhaftowane bardzo ładne wzorki, zarówno na poduszce jak i na kołdrze. Pomyśleliśmy z synami, że będzie ona idealnie pasowała do ich pokoju ze względu na kolor jak i ładny haft. Dokonanie zakupu i zrealizowanie zamówienia nie było trudne. Wystarczyło wybrać interesujący nas przedmiot, potwierdzić zakup, wpisać nasze dane kontaktowe jak i dane do wysyłki, a następnie wybrać formę nadania paczki. Po wpłaceniu pieniędzy na podany numer konta pozostało nam tylko czekać na kuriera. Dwa dni później, kurier pojawił się z paczką w której znajdowała się zamówiona pościel.

Po rozpakowaniu przystąpiliśmy do zmiany starej pościeli na nową. Po skończonej pracy, prezentowała się naprawdę świetnie. Idealnie pasowała do pokoju, a wzorki wyglądały nawet lepiej niż na zdjęciu. Były bardzo dokładnie zrobione i prezentowały się świetnie na tle bieli. Moi synowie są bardzo zadowoleni.