You are currently viewing Pokład idealny do cery mieszanej

Pokład idealny do cery mieszanej

Osoby mające cerę mieszaną, bez wątpienia boryka się muszą z różnymi problemami. Czasem ta cera jest zbyt sucha, innym razem cały czas się świeci. Poza tym jest to cera, która ma skłonności do wyprysków. Dlatego też kobiety będące jej posiadaczkami, muszą bardzo rozważnie wybierać swój podkład.

Jak wybrać dobry podkład?

polecany kryjący podkład do cery mieszanejWybór idealnego podkładu w takim wypadku nie jest łatwy. Szczególnie, że zazwyczaj używamy latami tego samego i trudno jest nam coś pod tym względem zmienić. Tymczasem nie zawsze pierwszy podkład, który kupiłyśmy lata temu, naprawdę nam służy i dobrze wygląda na naszej twarz. Wybór podkładu nie może być kwestią przypadku czy też jakiejś promocji w drogerii. Musimy wybierać go naprawdę rozsądnie, jeśli chcemy wykonywać sobie naprawdę ładny i klasyczny makijaż. W przypadku cery mieszanej, najlepiej jest kupować podkład kryjący. Pozwoli on przede wszystkim na zakrycie wszelkich niedoskonałości, która bardzo często na takiej cerze się pojawiają. Poza tym taki podkład świetnie przylega do naszej skóry, stapia się z nią. Dzięki czemu osiągamy bardzo naturalny i przede wszystkim ładny makijaż. Dziś polecany kryjący podkład do cery mieszanej kupimy w każdej drogerii. Na takich podkładach mamy specjalne oznaczenia, byśmy mogły szybciej trafić na poszukiwany przez nas produkt. Oczywiście najlepiej jest kupować podkłady w sklepach online. Tam są one przede wszystkim dużo tańsze. Możemy kupić je nawet o połowę taniej, a przecież każdemu z nas mimo wszystko zależy na oszczędnościach.

Dziś wybór podkładu nie jest łatwy. Kiedyś byłyby tylko pudry i to właśnie je nakładano na twarz. Z podkładem jest o wiele trudniej, ponieważ ma on być dla nas niejako drugą skórą. Jednak jeśli będziemy wiedzieć jaki mamy rodzaj cery, dopasowanie podkładu będzie łatwiejsze.