You are currently viewing Pokazy magiczne w telewizji

Pokazy magiczne w telewizji

Jestem fanką różnego rodzaju programów rozrywkowych. Muszę się przyznać, że gdy już nadchodzi jesień gdy jest już ciężko spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu wieczorami to ja właśnie w taki sposób spędzam swoje wieczory.

Pokazy magiczne dobrze przygotowane

pokazy magiczneKiedyś koleżanka próbowała wyciągać mnie z domu na siłownię jednak ja jestem bardzo oporna jeśli chodzi o tego typu sprawy. Chociaż oczywiście nie mam idealnej sylwetki i gdy o tym myślę to bym coś z tym zrobiła. Jednak inaczej jest gdy przychodzi do działania. Wtedy jakoś mi się zawsze szybko odechciewa. Dlatego postanowiłam nie zmieniać się na siłę. Skoro taka jestem to trudno. Mi jest z tym widocznie dobrze. A w tych programach rozrywkowych lubię to, że mogę się chociaż na chwilę oderwać od codziennych problemów i pomyśleć o czymś innym. Najbardziej lubię w tych programach oglądać pokazy iluzjonistyczne po prostu to interesuje mnie najbardziej. Takie pokazy magii są dla mnie naprawdę wielką zagadką. Cały czas zastanawiam się jak te niezwykłe pokazy magiczne zostały przygotowane i zrobione. Dla mnie taki pokaz iluzji dobrze zrobiony powinien wygrać praktycznie za każdym razem gdy oglądam w telewizji różne programy rozrywkowe. Nie rozumiem dlaczego najczęściej wygrywają osoby, które na przykład śpiewają. Przecież osób, które dobrze śpiewają jest naprawdę dużo. A osób, które robią tak fantastyczne pokazy iluzjonistyczne raczej nie. To mi się akurat w tym wszystkim najmniej podoba bo uważam, że jest to trochę nieuczciwe. Przecież taka nauka magii musi trwać lata. A nauka śpiewu jeśli ktoś urodził się już z takim talentem to raczej nie.

Niedługo rozpocznie się nowa edycja mojego ulubionego programu rozrywkowego i mam nadzieję, że tam zobaczę właśnie jak najwięcej iluzjonistów. Wiem, że decydują o tym kto wygrywa widzowie.