You are currently viewing Piżama dla chłopca z motywem Strażaka Sama

Piżama dla chłopca z motywem Strażaka Sama

Każdy rodzic doskonale wie, że wiedza na temat bajek zdecydowanie rośnie, gdy opiekuje się synkiem lub córką. Nasz chłopiec ma kilka ulubionych bohaterów z bajek, których chciałby wiedzieć na każdej rzeczy, która do niego należy. W tym też zrodziło się u niego zainteresowanie ciuchami, na których nadrukowane są postaci z jego ulubionych programów.

Piżamka w Strażaka Sama dla dziecka

strażak sam piżamaOstatnio zauważyłam, że synek zaczął wyrastać z wielu ciuchów. Wśród nich była piżamka, którą bardzo lubił. Nie chciał się jej pozbywać, ale kiedy zrozumiał, że w ten sposób dostanie nową piżamę, to od razu jego podejście się zmieniło. Od razu oznajmił, że nowa piżama musi mieć jakiś motyw z bajek. A skoro ostatnio jego ulubionym bohaterem był Strażak Sam piżama więc musiała być okraszona właśnie jego wizerunkiem. Całymi dniami mógłby oglądać przygody tego strażaka, więc w sumie nie dziwiliśmy się, że będzie chciał mieć jakieś ubranie z Samem, tym razem padło na piżamy. Zaczęliśmy więc wyszukiwać różnych wzorów i kolorów, ale najważniejsze mimo wszystko było to, by piżama pasowała rozmiarem dla syna, o czym on oczywiście zapominał – najważniejszy był Strażak Sam. W końcu udało się znaleźć takie piżamy, które jednocześnie były odpowiednio duże, jak i rzecz jasna miała odpowiedni wzór. Zarówno ja, jako mama, jak i syn, jako odbiorca takiej piżamy, zgodziliśmy się na ten wybór i zamówiliśmy je.

Kiedy pierwszy raz miał okazję je przymierzyć to z radości biegał po całym domu i wykrzykiwał, że teraz jest prawdziwym strażakiem. Poza tym, od razu wymyślił, że musimy sobie zrobić imprezę piżamową i cały dzień być już w ciuchach do spania. Uwielbiam widzieć radość swojego dziecka, szczególnie, gdy dostaje do swoich rąk coś, co mu się tak bardzo podoba.