You are currently viewing Papiery do toalet od producenta

Papiery do toalet od producenta

Prowadzę od kilkudziesięciu lat kilka bardzo dobrze prosperujących zakładów pracy. Niektóre z nich są w mojej rodzinie przekazywane z pokolenia na pokolenie – teraz przyszedł czas na mnie żeby nimi zarządzać. Wszystkie firmy prosperują bardzo dobrze, nie możemy na nic narzekać. Jednakże, jak powszechnie wiadomo z roku na rok wszystko drożeje i nawet my musimy bardzo intensywnie poszukiwać dobrych rozwiązań dla naszych firm na cięcie kosztów.

Produkujemy papiery toaletowe dla cięcia kosztów

papier toaletowy producentTym razem przyszedł czas na tak przyziemny temat jakim jest niewątpliwie papier toaletowy i nasze bardzo duże na niego zapotrzebowanie. Mamy aktualnie zatrudnionych około pięć tysięcy czterystu siedemdziesięciu pięciu pracowników, co za tym idzie z miesiąca na miesiąc używamy niezliczoną ilość papieru toaletowego. Co więcej, jednym z naszych interesów jest bardzo duża, elegancka włoska restauracja w centrum miasta, gdzie papieru zużywa się bardzo dużo. Na samym początku w internecie, a dokładniej na najpopularniejszej wyszukiwarce sieciowej wpisywałam frazę – papier toaletowy producent, w celu znalezienie odpowiedniego dostawy, który będzie nam przywoził papier w atrakcyjnej cenie i w bardzo dużych ilościach. Niestety niejednokrotnie ceny przewyższały te promocyjne w marketach, w których często się zaopatrywałam w bardzo duże ilości papieru toaletowe. W końcu razem z całym zarządem postanowiliśmy zakupić sami linię do produkcji papieru toaletowe i stać się jego producentem. Początkowo miał to być jednie papier dla naszego zakładu pracy.

Koniec końców tak się rozwinęliśmy w kwestii produkcji papieru toaletowego, iż zaczęliśmy samo go sprzedawać. A zapotrzebowanie było bardzo duże. Papier toaletowy przez nas produkowany był w wersji dwu oraz trzywarstwowej. Były też partie zdobione wytłoczeniami.