You are currently viewing Organizuję przetarg na usługi remontowe

Organizuję przetarg na usługi remontowe

Inwestuję w co się da i gdzie się da. Taka moja natura. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że zawsze na tym zarabiam. Ostatnio zainwestowałem w stare kamienice w Bydgoszczy, które planuję przeznaczyć na lokale handlowe.

Szukam fachowców od remontów

remontyPotrzebna mi będzie jakaś dobra firma remontowa, z którą się dogadam i wykona dla mnie wszystkie remonty w każdym pomieszczeniu. Zdecydowałem, że takie usługi remontowe zlecę jakiejś firmie z Bydgoszczy a najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie przetargu. Zawsze on się sprawdzał w różnych sytuacjach, dlatego i tym razem w ten sposób zrobię. Zaangażowałem swojego pracownika, żeby zajął się wszystkim. Wskazałem mu, że konieczna jest firma remontowa z Bydgoszczy, która świadczy kompleksowe usługi remontowe. Mam konkretnie sprecyzowane plany jak mają te kamienice wyglądać i chcę, żeby właśnie zgodnie z moimi oczekiwaniami zostały przeprowadzone takie kompleksowe remonty w Bydgoszczy. Mój pracownik musiał wysłać zawiadomienia o przetargu i załatwić wszystkie niezbędne dokumenty. Resztą zajmę się osobiście. Firma remontowa, którą wybiorę osobiście dostanie kontrakty na kilka lat, ponieważ mam jeszcze kilka lokali, którym potrzebne są profesjonalne remonty. Przetarg organizowałem w lipcu i zgłosiło się mnóstwo firm, które świadczą usługi remontowe w Bydgoszczy. Przyznam, że miałem nie lada wyzwanie jeżeli chodzi o wybór. Poprosiłem o pomoc pracowników, żeby wspólnie ze mną zdecydowali jaka firma remontowa będzie z nami współpracowała.

Wybrany został przedsiębiorca, który świadczy usługi remontowe od niedawna, ale posiada niezmierne doświadczenie i nie jest zbyt drogi. Sądzę, że wyrobi się z terminów i podoła moim oczekiwaniom. Jego wizja jest bliska mojej i liczę, że wszystko się ułoży poprawnie. Czas brać się do pracy.