You are currently viewing Oklejanie samochodu w Łodzi

Oklejanie samochodu w Łodzi

Moja dobra znajoma pracuje w agencji reklamowej. Ta agencja reklamowa, w której pracuje znajduje się w łodzi i jest jedną z wielu na rynku. Jednak ta agencja, w której pracuje koleżanka czymś się jednak wyróżnia na tle innych. Pewnie każda w czymś się specjalizuje.

Oklejanie samochodu sposobem na reklamę

reklamaJa przekonałam się o tym całkiem niedawno gdy chciałam okleić swoje auto. Takie oklejanie samochód podobało mi się już od dawna.W sumie gdy tylko zobaczyłam pierwszy taki samochód wiedziałam, że będę chciała żeby także mój samochód został oklejony w taki właśnie sposób. Najczęściej jest to reklama na samochodach. Jednak mi się podobał zupełnie inny efekt. Ja chciałam żeby cały mój samochód został pokryty matową naklejką w ciemnym kolorze. Coś takiego mi się podobało. Mam stare auto i dzięki takiemu zabiegowi wyglądałoby jeszcze przez jakiś czas dobrze. Widziałam jak właśnie stare samochody zmieniają się po tym gdy zostają oklejone. Szukałam właśnie miejsca gdzie w łodzi jest robione takie oklejanie samochodów. I gdy spotkałam się z koleżanką na kawę ona powiedziała mi, że w mieście to tylko u nich w agencji reklamowej jest robione coś takiego. Zresztą zamawiane szkło w kuchni jest także dostępne tylko u nich. W tej agencji,w której pracuje koleżanka jest po prostu specjalny laser, który może na takim szkle zrobić to co się tylko chce. Koleżanka powiedziała mi jak mniej więcej może być koszt takiego oklejenia samochodu. W sumie nie zdziwiła mnie wcale ta kwota. Jednak na ten temat czytałam trochę w internecie. Koleżanka powiedziała mi, że możliwe że dostanę jakiś rabat jeśli porozmawia z szefem.

Czasem udaje jej się taki rabat, dla niektórych klientów załatwić. Oczywiście nie będzie to jakiś duży rabat ale zawsze udałoby się może coś zaoszczędzić na takim oklejaniu.

Czytaj więcej na: www.navi-concept.pl