You are currently viewing Nowa podłoga w mieszkaniu siostry

Nowa podłoga w mieszkaniu siostry

Moja siostra niedawno kupiło nowe mieszkanie. To mieszkanie znajduje się w Bydgoszczy w jednej z dzielnic niestety położonej dosyć daleko ode mnie. Jednak cieszę się z tego, że zdecydowała się kupić mieszkanie w mieście a nie gdzieś na wsi bo także miała takie pomysły.

Będzie potrzebne cyklinowanie podłogi

cyklinowanie podłógChociaż siostra mieszka teraz naprawdę daleko ode mnie i gdy do niej jadę to jest to naprawdę wyprawa. Szczególnie gdy muszę jechać jakimś środkiem komunikacji miejskiej. Siostra kupiła swoje mieszkanie w stanie deweloperskim i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo ładne. Przynajmniej jeśli chodzi i mój gust to na pewno w niego trafiła. Siostra całe mieszkanie urządziła od podstaw. Najbardziej zdziwiło mnie to, że zdecydowała się na położenie parkietu a nie jakieś nowoczesne panele. Chociaż gdy zobaczyłam ten parkiet to od razu mi się spodobał. Jednak jego koszt był naprawdę wysoki. Do tego o taki parkiet trzeba przecież dbać i tak co jakiś czas musi być zrobione cyklinowanie tych podłóg. Takie dokładne cyklinowanie podłóg w Bydgoszczy jednak według mojej siostry nie jest żadnym problemem. Ona uważa, że dzięki temu, że właśnie będzie robione cyklinowanie parkietu to podłoga będzie przez długie lata wyglądała jak nowa. Może rzeczywiście ma w tym trochę racji. Ogólnie podłoga wygląda zjawiskowo i teraz takich podłóg raczej się w mieszkaniach nie widuje. Jednak siostra jak zwykle poszła pod prąd i uważam, że w tym przypadku jednak zrobiła dobrze. Ogólnie mieszkanie jest urządzone tak bardzo minimalistycznie i surowo. Także przynajmniej ten parkiet jakoś tak ociepla całe wnętrze.

Każdy kto wchodzi do mieszkania siostry zwraca przede wszystkim uwagę w pierwszej kolejności na podłogę. I chyba nie było jeszcze osoby, której jej podłoga nie przypadłaby do gustu. Nawet nasi znajomi zrobili sobie taką podłogę jak ma siostra.