You are currently viewing Nowa moda w budownictwie – gabiony

Nowa moda w budownictwie – gabiony

Ostatnio do naszej hurtowni budowlanej mamy coraz więcej zapytań o produkty zwane gabiony. Nie handlowaliśmy tym towarem zbyt często, jednak musiała pojawić się jakaś moda w budownictwa na ogrodzenia gabionowe, dlatego coraz częściej też zgłaszają się do nas producenci, chcący w naszej firmie sprzedawać swoje wyroby.

Kosze gabionowe najbardziej chodliwym produktem

kosze gabionowePrzyznaję, że na początku byłem sceptyczny co do takich rozwiązań, jednak z biegiem czasu, nawet kosze gabionowe zaczęły mi się podobać. Kierownik, ze względu na sporą ilość zamówień, kazał poszerzyć jedną halę specjalnie na ogrodzenie gabionowe. Na początku myślałem, że to jest zbyteczne, ale patrząc jak wiele osób zamawia gabiony, jak wiele firm budowlanych po takie rozwiązania przyjeżdża, to myślę że szef ma niesamowitą intuicję i doskonałą żyłkę do interesów. Była raz u nas taka bardzo ładna, czarnowłosa, ubrana w cudownie opinający kostium ciało, pani architektka i zamówiła u nas kosze gabionowe, chyba było ich ponad dziesięć tuzinów. Musiała poczekać, aż gabiony producent się wyrobi z zamówieniem i do nas dostarczy. Ech, żałuję, że po odbiór przyjechała firma budowlana już bez tej piękności. Sami wiecie, w hurtowni budowlanej zobaczyć kobietę to rzadkość, a już tak piękną to w ogóle graniczy z cudem. Dzięki temu, że gabiony obecnie wiodą prym, dlatego to była jedna, jedyna szansa aby takie zjawisko pojawiło się u nas raz, jednokrotnie i odeszła bezpowrotnie. Czasami jak mnie tak natchnie, to marzę o takiej kobiecie. Jednak kto pokocha biednego magazyniera.

 

Dość już użalania się nad sobą, czas spać jutro trzeba iść do pracy. Gambion, cement, łopaty, kosze gabionowe i różne inne elementy tego świata będą potrzebowali mnie bardzo mocno. Póki co, żegnam się z wami, życzę spokojnej nocy i do jutra. Cześć!