You are currently viewing Najlepsze połączenia busem z Niemcami

Najlepsze połączenia busem z Niemcami

 

Moja mama już od kilku lat mieszka i pracuje w Niemczech. Chociaż sama jestem już matką i mam własną rodzinę bardzo za nią tęsknię, dlatego właśnie staram się ją odwiedzać tak często, jak tylko mogę. Ponieważ to mój mąż pracuje na utrzymanie domu, a ja zajmuję się dziećmi, zdarza mi się jeździć do mamy nawet raz w miesiącu, zabierając z sobą swoje pociechy.

Busy przyjazne dzieciom

gdańskie busy do niemiecMuszę przyznać, że początkowo zastanawiałam się, czy zabieranie dwójki kilkuletnich dzieci w daleką podróż busem jest dobrym pomysłem, postanowiłam jednak zaryzykować. Jak się okazało Gdańskie busy do Niemiec są na tyle bezpieczne i komfortowe, że nie ma problemu związanego z przewożeniem dzieci. Fotele są bardzo wygodne w związku z czym dzieci mogą w nich spać, z kolei rodzicom daje komfort fakt, że każdy fotel jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa, dzięki którym jestem pewna, że moje pociechy siedzą w fotelu bezpiecznie. Odpowiada mi również fakt, że kierowca pomaga wnieść bagaż podręczny oraz schować większe torby w bagażniku, ponieważ sama nigdy bym sobie z tym nie dała rady. Busy jeżdżą bardzo bezpiecznie i są również wyposażone w pełen pakiet poduszek powietrznych, dzięki czemu mam pewność, że jesteśmy bezpieczni nawet w kryzysowych sytuacjach. Odpowiada mi również fakt, że polityka firmy przewozowej zakłada każdorazowe badania trzeźwości kierowcy przed wyruszeniem w trasę, nie ma więc obaw, że będzie nas wiozła osoba nieodpowiedzialna.

Decydując się na wyjazd do mojej mamy do Niemiec, od jakiegoś czasu zabieram z sobą dzieci. Wszystko za sprawą faktu, że udało mi się znaleźć bardzo dobrego przewoźnika, którego busy są przygotowane w taki sposób, że bez obaw można nimi przewozić nawet najmłodszych pasażerów. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z każdej podróży.