You are currently viewing Najlepsze akcesoria na prezent do roweru elektrycznego

Najlepsze akcesoria na prezent do roweru elektrycznego

Okazji do dawania prezentów w ciągu roku mamy mnóstwo: święta, mikołajki, okazje typu rocznice czy urodziny. Dlatego, jeśli mamy znajomego lub kogoś z rodziny, z kolarską pasją, warto zrobić sobie listę prezentów najlepszych dla rowerzysty.

Rowery elektryczne i dodatki

rowery elektryczneCo może się na niej znaleźć? Zależy, jakim dysponujemy budżetem. Rower elektryczny to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Jeśli budżet jest okrojony, skupmy się na akcesoriach lub gadżetach. Dobrym pomysłem jest np. nowy hamulec magura hs11, usprawniający proces zatrzymywania roweru. Kolarza zawsze ucieszą dobrej jakości skarpetki ? w tej kategorii jest dostępnych bardzo wiele wzorów i kolorów. Innym pomysłem jest nadająca się na najwyższej jakości rowery elektryczne lampka ? przednia lub tylna. Taka o odpowiednio dużej mocy sprawdzi się w każdych warunkach. Rowery focus posiadają uchwyty na bidon, który można także sprezentować bliskiej osobie. Jeśli znamy rozmiar, możemy pokusić się o zakup ciekawej technicznej koszulki rowerowej, która zaskoczy kolarza. Zapasowych części takich jak opony, dętki nigdy nie jest za wiele. Musimy tylko sprawdzić parametry, jakich używa dany kolarz, by nie kupić niewłaściwej szerokości. Zestaw narzędzi, który można zabrać na wyjazdy, ucieszy niemal każdego, kto choć raz stanął w szczerym polu bez żadnych akcesoriów tego typu w obliczu usunięcia awarii. Skuwacz do łańcucha sprawdzi się, kiedy chcemy samodzielnie czyścić łańcuch. Dobrym prezentem (jeśli ktoś nie ma tego jeszcze w swojej szafie), jest komin, z ciepłej tkaniny ? osłania od wiatru i można go zakładać także pod kask, na głowę. Rękawiczki na chłodniejsze dni są zawsze mile widziane, zwłaszcza jeśli bliska nam osoba planuje wyjazdy jesienią.

Możemy też pomyśleć o kupieniu ochraniaczy na buty rowerowe, służących do ochrony stóp przed zimnem. Zwykle są wykonane z neoprenu, który jest też wodoodporny.