You are currently viewing Moje ogrodzenia -gabiony

Moje ogrodzenia -gabiony

Kochane moje! Jezu, jak się cieszę, a w ogóle to jeszcze nic nie pisałam na blogasku, żeby nie zapeszyć, ale jak wiecie mój mąż jest wspaniały! Tak, wiem, że wciąż to powtarzam, ale będę miała wokół domu ogrodzenia gabionowe z takich kamieni zebranych na plaży.

Gabiony to moje marzenie

gabionyWysoki płot a mąż te gabiony tanio wyszukał, bo to w dodatku przedsiębiorczy przystojniak. Nawet nie jesteście sobie w stanie wyobrazić jak to będzie wspaniale wyglądać. Takie gabiony podobały mi się jak byłam na wycieczce w Austrii, myślałam, że to jakiś oryginalny pomysł właściciela, a to był gabiony producent, który mógł sprzedać takie cudo do Polski. Od miesięcy jęczałam, wiadomo, to zawsze działa, mężowi o takie ogrodzenie. Rozrysowałam mu jak te gabiony mają wyglądać, chciałam taki mieszany wzór z czarnych i białych kamieni. Mąż pokiwał głową i powiedział, że gabiony tanio nie dostanie, ale dla mnie nawet przeniósłby Wawel gdybym go tylko poprosiła. Przyznam, że się zastanawiam, ale może same dzieła sztuki by mi wystarczyły. Zanim zaczął podejmować odpowiednie kroki wpisałam w wyszukiwarce gabiony producent i muszę powiedzieć, że całkiem sporo mi propozycji wyskoczyło. Przerażał mnie fakt, że gabiony to jednak strasznie dużo pracy kosztują, a przede wszystkim czasu, którego na nadzorowanie pracowników nie mam. Nic to, ogrodzenia gabionowe to coś o czym od wielu tygodni marzyłam i w końcu będę miała. Jak już mój zameczek będzie ładnie obudowany zaraz wam prześlę zdjęcia na bloga, żebyście mogły mi zazdrościć. Oczywiście, jak któraś taki sam płot, to wiadomo gabiony producent zastrzeżony, bo żadna z nas nie lubi przecież papugować. Jasne, że możecie sobie chatki ogrodzić, ale te gabiony i ten wzór będzie zastrzeżony tylko dla mnie. Pamiętajcie, że księżniczką architektury jestem ja.

I pamiętajcie, że jak będziecie szukać, to gabiony tanio nie dostaniecie w Polsce, lepiej szukać poza granicami. Ogrodzenia gabionowe są trendy. Uważajcie tylko na jakość, bo łatwo się przejechać. Buziaczki zatem Kochane moje!

Tu znajdziesz piękne gabiony – silverstone.com.pl