You are currently viewing Moja nowa łódź motorowa

Moja nowa łódź motorowa

Każdy z nas ma jakieś pasje. Moją było żeglarstwo oraz wszystko co związane z wypoczynkiem nad wodą. Jako młody człowiek często spędzałem czas na mazurach ciesząc się wspaniałym otoczeniem wielkich jezior. W tym czasie nauczyłem się żeglować i pokochałem jachty.

Kupiłem nowy fotel do swojej łodzi 

fotele do łodzi motorowychW dorosłym i trochę dojrzalszym życiu nie miałem na to czasu. Zawsze były inne wydatki, które stawały na pierwszym miejscu. Teraz gdy przeszedłem na emeryturę mam czas na realizowanie swoich pasji. Jakiś czas temu odkupiłem od jakiegoś prywatnego właściciela łódź motorową. Niestety nie była w najlepszym stanie i wymagała lekkiego remontu. Z wykształcenia byłem mechanikiem i sam potrafiłem naprawiać takie rzeczy. Nie martwiłem się, że coś pójdzie nie tak. Na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się w porządku. Jednak musiałem przeprowadzić gruntowny remont silnika. Wygląd zewnętrzny łodzi też nie był piękny. Poświęciłem trochę więcej czasu i szukałem gdzie można kupić jakieś dobre fotele do łodzi motorowych. Uznałem, że zainwestuję w trochę nie typowe rozwiązanie. Zależało mi też żeby wymienić główny panel. To było dla mnie bardzo istotną kwestią. Moja łódź motorowa miała się coraz lepiej. Na dodatek wkładałem w nią całe swoje serce i wszelką motywację do dalszego działania. Nowe fotele pasowały idealnie i dodały trochę innego charakteru całości. Postawiłem na jasne kolory i w ostateczności podobało mi się połączenie tego stylu. Wiedziałem, że chcę przerobić łódź całkowicie po swojemu.

Również zamówiłem sobie specjalne radio dla takich łodzi. Chciałem jakoś umilić sobie czas spędzany na wodzie. W przyszłości planowałem częste wyprawy. Wygodny fotel był na prawdę ważny w takiej perspektywie czasu. Jako starsza osoba miewałem już lekkie problemy z kręgosłupem.