You are currently viewing Maszyny produkujace folie

Maszyny produkujace folie

Wraz z moją rodziną od lat prowadzimy fabrykę. Fabrykę założył mój pradziadek i od tej pory jest ona przekazywana u nas w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Nasza fabryka jest wyjątkowa z dwóch powodów. Pierwszym z powodów, jest to że nie mamy jednej dziedziny w której się specjalizujemy, nie mamy określonego sektora do którego rzeczy są przez nas produkowane, bo po prostu produkujemy wiele, wiele rzeczy, których nie sposób jest tutaj wszystkich wymienić.

Maszyny produkujące folie są nam bardzo potrzebne

folie stretchDrugi powód wyjątkowości naszej fabryki polega na tym, że większość pracowników naszej firmy stanowi nasza rodzina. Każdy z naszej wielkiej rodziny, bez wyjątków tutaj pracuje i wykonuje przydzielone zadania. Nasza fabryka funkcjonuje bardzo dobrze, tak że ciągle staramy się ją rozwijać i zakupywać coraz to nowe maszyny do tej naszej rodzinnej fabryki. Ostatnio rozwijamy się w produkowaniu folii. Dwa lata temu została przez nas sprowadzona do fabryki maszyna, przez którą jest produkowana folia stretch. Na folię mieliśmy na prawdę bardzo dużo klientów, dlatego też postanowiliśmy się bardziej w tym kierunki rozwinąć. Dlatego też do naszej fabryki w tym roku zakupiliśmy maszynę, przez którą produkowana jest folia stretch jumbo. Na tą folię również mamy wielu klientów i nasza sprzedaż, która była dość duża wzrosła. Nie zamierzamy jednakże osiąść na laurach. Chcemy się rozwijać w coraz to nowych, różnych dziedzinach, w tym oczywiście w foliach. Dlatego też w przyszłym roku planujemy zakupić do naszej maszyny, przez którą będzie produkowana folia stretch maszynowa.

Co prawda takie maszyny możecie mi wierzyć, że nie są tanie, a nawet powiem szczerze, że są bardzo, ale to bardzo drogie. Jednakże warto jest inwestować, tym bardziej że rynek się przecież zmienia i klienci oczekują coraz więcej.

Czytaj więcej na: http://www.stretchpack.pl