You are currently viewing Litery przestrzenne prosto od producenta

Litery przestrzenne prosto od producenta

Producenci reklam świetlnych prześcigają się w tworzeniu nowych rozwiązań, które przyciągną do nich klientów. Produkty muszą być nowoczesne, estetyczne, wytrzymałe. Większość firm woli zapłacić nieco więcej, ale mieć pewność, że kupują to co najlepsze. W końcu tańsze wersje reklamy szybko stracą swój urok i będą tylko odstraszały klientów.

Kolorowe litery przestrzenne

litery 3d producentJest wiele form takiego typu reklamy. Są szyldy podświetlane, kasetony, pylony, czy neony. Jednak najwięcej możliwości dają litery 3D producent których oferuje wiele wariantów kolorystycznych do wyboru. Są litery pastelowe, o intensywnej barwie, a nawet jaskrawe, neonowe. Można zamowić wszystkie litery w tym samym kolorze, jak również zamówić każdą literę w innym odcieniu. Wszystko zależy od wizji osoby zamawiającej. Na przykład wielokolorowe litery będą idealne dla sklepów dziecięcych, natomiast do banku lepiej wybrać litery w jednym, stonowanym kolorze. Druga kwestia to kształt liter. Proste litery wyglądają elegancko, pasują na przykład do biura finansowego. Stylizowane litery będą odpowiednie do gabinet kosmetycznych, antykwariatów, czy sklepów dla plastyków. Zwykle producenci liter oferują kilka rodzajów fontów do wyboru, choć zawsze można zaprezentować własny projekt i dowiedzieć się, czy jego realizacja jest możliwa. Warto zaznaczyć, że litery 3D często mają ledowe podświetlenie zamontowane w środku. Dzięki czemu w nocy mogą świecić i być z daleka widoczne dla przechodniów.

Reasumując, litery przestrzenne 3D są oferowane przez wielu producentów. Można kupić litery w różnych kolorach i odcieniach, wielkościach, jak i w różnych kształtach. Podświetlenie liter sprawia, że zawsze będą one widoczne dla klientow, nawet po zmroku. To zdecydowanie dobra inwestycja reklamowa.