You are currently viewing Korzystam z najmu długoterminowego samochodu

Korzystam z najmu długoterminowego samochodu

 

Jeżdżę bardzo fajnym samochodem, który wcale nie jest moją własnością. Nie musiałem kupować samochodu, bo dzisiaj można sobie auto wynająć nawet na kilka lat. Płacę jedynie miesięczną opłatę za użytkowanie samochodu. Mam z tego tytułu naprawdę wiele korzyści. Nie muszę się martwić o przeglądy, serwisowanie czy koszty związane z ubezpieczeniem.

Z najmu długoterminowego mam same korzyści

tani najem długoterminowy katowiceSamochód wynająłem sobie na swoją firmę, bo prowadzę jednoosobową działalność. Na ponoszone opłaty firma, która zaoferowała mi najem samochodu, wystawia mi faktury. Mogę je wrzucać w koszty, dzięki czemu realnie oszczędzam na podatku. Ale to tylko jedna z wielu korzyści jaką mam z najmu. Mogę powiedzieć, że znalazłem naprawdę tani najem długoterminowy Katowice i za swój samochód płacę naprawdę niewiele. Za nowy samochód, którego jestem użytkownikiem, miesięcznie płacę niespełna tysiąc złotych. Przy czym najem różni się od leasingu. Auto wynająłem na okres trzech lat, a po tym czasie mogę samochód oddać i wziąć sobie nowy. Wszystkie koszty, jakie ponoszę z tego tytułu to jedynie stała miesięczna opłata. Nie płacę za naprawy serwisowe, wymianę opon czy ubezpieczenia – to wszystko mam w ramach jednej opłaty za najem. Jest to naprawdę wygodne rozwiązanie, które pozwala mi na spokojnie cieszyć się z jazdy autem. Bo dzisiaj nie trzeba mieć własnego samochodu, żeby jeździć samochodem. Wynajem jest coraz popularniejszy w naszym kraju.

Każdy może sobie wynająć nowe auto i płacić za nie niewielką opłatę miesięczną. Ja właśnie w ten sposób korzystam z samochodu i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony. Nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów oprócz jednej miesięcznej opłaty. Dzięki temu zawsze wiem ile będzie mnie kosztował miesiąc jazdy moim samochodem. Tylko paliwo tankuje sam.