You are currently viewing Konserwacja suwnic w mojej firmie

Konserwacja suwnic w mojej firmie

Jestem mechanikiem. Na rynku świadczę usługi od dwudziestu lat. Uczyłem się w zawodówce kiedy jeszcze były w modzie. Nauka była ciężka. Wymagała zdolności i smykałki do urządzeń. Mieliśmy dużo teorii.

Konserwacja suwnic, żurawi i mój biznes

konserwacja suwnicMusieliśmy znać się na każdej maszynie. Poza teorią mieliśmy także dużo praktyki. Nauka odbywała się w różnych firmach. Musieliśmy pracować miesiąc przy każdej maszynie. Później na zaliczenia mieliśmy do napisania różne prace.
Dzięki temu przechodziliśmy do następnej klasy. Moja firma jest znana i wiele firm korzysta z moich usług. Moja praca jest dosyć droga ale klienci wierzą, ze jak podejmę się naprawy to sprzęt działa wiele lat. Naprawa urządzeń transportu bliskiego jest przeprowadzana przeze mnie na najwyższym poziomie. Jestem za tym żeby sprzęt naprawiać do czasu gdy na prawdę nie da się z nim nic zrobić. Stawiam na dobre części, które są oryginalne a nie na jakieś słabe zmienniki. Naprawa hds zawsze est przeprowadzana u klienta. Najpierw jadę i oceniam co jest nie tak. Później muszę zamówić części i jak przyjadą to dopiero je wymieniam.
Naprawa żurawi jest przeprowadzana w ten sam sposób. Mam już sprawdzonego producenta różnych części. Nigdy się na nich nie zawiodłem. Części są wysokiej jakości a dostawa realizowana w jak najkrótszym czasie. Każdej firmie zależy na czasie. Czas to pieniądz jak to mówią i coś w tym jest. Poza naprawą gwarantuję także serwis urządzeń. Konserwacja żurawi jest przeprowadzana przeze mnie raz na dwa lata tak samo jak dokładna konserwacja suwnic. Każda firma ma na każdy sprzęt książkę i w odpowiednim miejscu co roku wpisuję jaki jest stan techniczny każdej maszyny.

Mój syn ma dwadzieścia dwa lata i uczę go żeby kiedyś przejął mój biznes. Jest to bardzo dobra praca a ja jestem cenionym specjalistom.