You are currently viewing Kolorowe pokrowce na telefony

Kolorowe pokrowce na telefony

 

Od zawsze lubiłam się wyróżniać i jak ognie unikałem rutyny i standardowych rozwiązań. Nosiłam kolorowe ubrania, często zmieniałam kolor włosów i śledziłam najnowsze trendy, żeby ubierać się zgodnie z panującą modą. Starałam się też wyrażać siebie nie tylko przez swój wygląd, ale też przez posiadane przeze mnie dodatki, jak rower czy telefon komórkowy.

Etui na smartfony w kwieciste wzory

pokrowiec etui na telefonW jednym z czasopism, które prenumerowałam wyczytałam, że do mody wracają w tym sezonie wzory w kwiaty, dlatego postanowiłam szybko zrewidować moją garderobę i wyszukałam wszystkie spódniczki i ubrania z tym motywem. Do całości nie pasowała jednak obudowa na smartfona, którą miałam zresztą już od dwóch sezonów. Od razu wsiadłam w tramwaj i pojechałam do sklepu, w którym powinni mieć pokrowiec etui na telefon z motywem kwiatowym. Po dotarciu na miejsce okazało się, że jak zwykle miałam rację. Pan z obsługi pokazał mi wszystkie modele pokrowców dedykowanych mojemu smartfonowi, jednak tylko cztery z nich miały motyw kwiatów. Ostatecznie zdecydowałam się na czarne etui w kwiaty, trochę w stylu retro, ponieważ nie tylko pasował do najnowszych trendów modowych, ale też do dwóch spódniczek i torebki, które tego samego dnia odnalazłam w szafie. Nowe etui założyłam jeszcze w sklepie, dzięki czemu od razu mogłam cieszyć się ze sprawnego dostosowania się do najnowszych trendów w modzie.

Po powrocie do szkoły wszystkie koleżanki od razu zauważyły mój nowy pokrowiec i podpytywały, gdzie znalazłam tak niestandardowy model. Opowiedziałam im całą historię i podpowiedziałam, gdzie powinny szukać inspiracji, żeby być zawsze na bieżąco. Ewidentnie posłuchały moich rad, bo po tygodniu wszystkie miałyśmy już ubrania i pokrowce na nasze telefony z motywami kwiatowymi.