You are currently viewing Kolejny wynajem jachtów na Mazurach

Kolejny wynajem jachtów na Mazurach

W tamtym roku spędziłam cudowny urlop na mazurach. Był to w sumie mój pierwszy raz akurat tam. Myślałam, że będzie to wyglądało jak po prostu zwykły wypoczynek nad jeziorem. 

Wynajem jachtów na Mazurach – dobry wybór

wynajem jachtówNie spodziewałam się nawet tego jak bardzo jest rozbudowana infrastruktura turystyczna w tamtych rejonach. Wszystko wyglądało pięknie. I było jakby odpowiedzią na zapotrzebowania turystów. Najbardziej zaskoczona byłam wielkimi jeziorami. Nigdy wcześniej nie widziałam tak wielkich jezior. Plaże również były cudowne. Jednak najlepsze wspomnienia są związane z jachtami. Już przed wyjazdem zrobiony był czarter jachtów, tak jest po prostu dużo taniej. Gdy robi się wynajem jachtów mazury dużo wcześniej można liczyć się z dużymi zniżkami. Mój mąż znalazł specjalnie czarter bez patentu bo jak się okazało na szczęście takie też są. Ten czarter jachtów motorowych bo tak się to dokładnie nazywało nie był wcale taki drogi jak sobie wyobrażałam. Jednak nad morzem są dużo wyższe ceny niż atrakcji na mazurach. Wyprawa jachtem była naprawdę cudownym przeżyciem. Jacht był piękny. Miał wszystkie możliwe wygody. I przez ten czas gdy nim pływaliśmy poczuliśmy się naprawdę luksusowo. Teraz każdemu polecam taki wypad i przede wszystkim tego typu atrakcje. Nie ma co porównywać leżenia plackiem na plaży nad morzem do wyprawy na mazury. Mam wrażenie, że na mazurach każdy przyjeżdża po pewnego rodzaju przygodę. I, że taka przygoda może wydarzyć się tak naprawdę tylko tam. W tym roku również wybieramy się z mężem na mazury. Myślę, że tak naprawdę zakochaliśmy się w tym miejscu i nigdzie indziej nie wypoczniemy tak jak tam.

W tym roku jedziemy z teściową i teściem. Oni nigdy tam nie byli. Mam nadzieję, że to miejsce urzeknie ich tak jak nas. Jachty w każdym razie są już zarezerwowane. Korzystałam ze strony internetowej wynajem jachtów mazury – www.mazurwind.pl.