You are currently viewing Kolega z technikum i cad cam software

Kolega z technikum i cad cam software

Właściwie to nieco podziwiam mojego kolegę z technikum informatycznego ? wie jak ustawić się w życiu. Każdy z nas wybierał się na studia, szukał pracy lub choćby stażu, a on początkowo siedział tylko w barze ze znajomymi i dzień w dzień pił piwo zastanawiając się, za co by się tu wziąć.

Cad cam software trudny do wykonania

cad cam softwareWreszcie wymyślił. Jak raz coś zrobić i mieć z tego profity przez długi czas ? postanowił napisać cnc program. Jak pomyślał tak zrobił. Faktem jest, że nie mógłbym iść w jego ślady. Próbowałem zresztą stworzyć cad cam software i kompletnie mi to nie wyszło. Efektem mojej pracy było kompletna porażka i dramat, nic nie działało tak jak powinno, cud, że się to w ogóle włączyło. On z kolei od razu napisał coś, co działało dobrze i było wręcz rozchwytywane przez Polaków, a nawet na zachodzie zaczęło robić niemałą karierę. On oczywiście dostawał pieniądze za każdym razem gdy ktoś to kupił, a ludzie kupowali to nawet kilka miesięcy po tym jak to napisał. Płacili wystarczająco dużo by mógł wygodnie z tego żyć, jeździć sobie po kraju i niczym się nie przejmować. Gdy kończyli się chętni brał się do roboty, pisał kolejny program i wystawiał go na rynek. Dawało mu to kolejne kilka miesięcy błogiego lenistwa i kompletnego spokoju w przyczepie kempingowej gdzieś w cichym zakątku Polski.

Ja z kolei cały czas muszę pracować jako informatyk na pełen etat w jednej z państwowych spółek, gdzie wcale kokosów nie zarabiam, a czas mam cały wypełniony. Muszę się zastanowić nad zmianą stylu życia. Tylko czy będę potrafił żyć inaczej?

Więcej o cad cam software – www.ez-cam.pl