You are currently viewing Kierownik od otwierania samochodów

Kierownik od otwierania samochodów

Mam na imię Iza. Mój mąż dostał awans i che się wam pochwalić. Mąż został zatrudniony do firmy cztery lata temu. Ciężko pracował w miejscowości Warszawa. Praca wiązała się z nadgodzinami, wyjazdami a także pracą w nocy.

Otwieranie samochodów i awans męża

otwieranie samochodówPo czterech latach szef go docenił i został kierownikiem, od dzisiaj nie będzie musiał już pracować w nocy a poza tym wynagrodzenie za pracę będzie dużo wyższe. Mąż do tej pory oferował otwieranie drzwi. Kiedy klient miał problem z zamkiem dzwonił do jego firmy i wtedy specjaliści byli kierowani do zleceń. W nocy czy w świta awaryjne otwieranie zamków były częstymi zgłoszeniami. Ludzie często za imprezach gubili swoje klucze i nie mogli wejść do domu. Czasem w trakcie świąt w związku z tym cały zamieszaniem klienci zatrzaskiwali swoje kluczyki i potrzebne było awaryjne otwieranie samochodu. Czasem jak mąż opowiadał mi o rożnych sytuacjach to nie mogła m uwierzyć, że takie sytuacje dzieją się na prawdę. O niektórych słyszałam tylko z filmów a okazuje się, że w życiu to tez się zdarza. Otwieranie samochodów sprawiało mężowi największą radość. Miał do tego smykałkę pracował na najlepszych sprzętach. Wiedział co trzeba zrobić żeby otworzyć każdy samochód bez względu na markę i rocznik. Awaryjne otwieranie drzwi musi być przeprowadzane w sposób profesjonalny. Pracownik nie może uszkodzić ani zamka ani drzwi. Poza tym musi być cierpliwy bo klienci ze stresu i nerwów różnie się odzywają. Czasem mąż musiał przemilczeć wiele rzeczy ale najważniejsze jest dla mnie to, że jego wkład został doceniony. Mąż prace na stanowisku kierownika zaczyna jutro.

Przygotował sobie odświętny strój i prosił abym upiekła ciasto. Chce wszystkich poczęstować w pracy. Mąż ma podejście do ludzi. Wie jak wygląda praca w nocy i w święta.

Więcej o otwieraniu zamków na stronie wymianazamkow24.pl