Jestem pracownikiem marketu budowlanego

Jestem pracownikiem marketu budowlanego

Do pracy wygoniła mnie Olga bo chciała, bym zaczął zarabiać na własne wydatki. To był świetny pomysł, bo jestem teraz niezależny finansowo i mogę sobie na więcej pozwolić. U nas w Toruniu jest mnóstwo fajnych klubów a ja uwielbiam do nich chodzić co weekend. Teraz mogę sobie na to pozwolić.

Kostka brukowa w markecie budowlanym

kostka brukowaPracuję w jednym z marketów budowlanych i dbam o zaopatrzenie produktów na sklepie. Kiedy w naszej ofercie pojawiły się produkty, które upiększają ogrody to zaczęło do nas wpadać coraz więcej klientów. Wiosną to było oblężenie, bo wszyscy przygotowywali swoje ogrody i przychodzili do nas po fontanny czy bujaki. W naszym markecie do kupienia jest również kostka brukowa, która występuje we wszystkich możliwych wariantach. Jest nawet świecąca kostka brukowa, o którą dość często wypytują mnie klienci. Od jakiegoś czasu oferujemy także układanie kostki brukowej co spowodowało, że trzeba było zatrudnić więcej osób do pracy. Klienci cenią sobie wygodę a skoro w cenie mają układanie kostki brukowej to tym bardziej chętniej się decydują na zakupy w naszym markecie. Ja mam sporo zajęć każdego dnia. Oporządzam nasze ogrody pokazowe przed sklepem i podlewam wszystkie rośliny. Kiedy kończy się na stanie kostka brukowa, to dostarczam ją z magazynu albo składam zamówienie u dostawcy. Ja lubię pracować w tym markecie, bo jestem dogadany z szefem, że wszystkie weekendy mam wolne. Wtedy mogę udać się do moich ulubionych klubów w Toruniu bez obaw, że w niedzielę rano muszę wstawać do pracy. Ostatnio u nas pojawiła się jakaś nowa kostka brukowa, która podobno za granicą jest hitem.

Coś czuję, że zapowiada się gorący okres, bo już klienci do nas przychodzą z większej ilości. Dobrze, może wpadnie nam jakaś dodatkowa premia w tym miesiącu. Kasa się przyda.

Jeśli marzycie o ułożeniu kostki brukowej na swojej posesji, zajrzyjcie na stronę: www.top-garden.pl