You are currently viewing Jestem pracownikiem marketu budowlanego

Jestem pracownikiem marketu budowlanego

Do pracy wygoniła mnie Olga bo chciała, bym zaczął zarabiać na własne wydatki. To był świetny pomysł, bo jestem teraz niezależny finansowo i mogę sobie na więcej pozwolić. U nas w Toruniu jest mnóstwo fajnych klubów a ja uwielbiam do nich chodzić co weekend. Teraz mogę sobie na to pozwolić.

Kostka brukowa w markecie budowlanym

kostka brukowaPracuję w jednym z marketów budowlanych i dbam o zaopatrzenie produktów na sklepie. Kiedy w naszej ofercie pojawiły się produkty, które upiększają ogrody to zaczęło do nas wpadać coraz więcej klientów. Wiosną to było oblężenie, bo wszyscy przygotowywali swoje ogrody i przychodzili do nas po fontanny czy bujaki. W naszym markecie do kupienia jest również kostka brukowa, która występuje we wszystkich możliwych wariantach. Jest nawet świecąca kostka brukowa, o którą dość często wypytują mnie klienci. Od jakiegoś czasu oferujemy także układanie kostki brukowej co spowodowało, że trzeba było zatrudnić więcej osób do pracy. Klienci cenią sobie wygodę a skoro w cenie mają układanie kostki brukowej to tym bardziej chętniej się decydują na zakupy w naszym markecie. Ja mam sporo zajęć każdego dnia. Oporządzam nasze ogrody pokazowe przed sklepem i podlewam wszystkie rośliny. Kiedy kończy się na stanie kostka brukowa, to dostarczam ją z magazynu albo składam zamówienie u dostawcy. Ja lubię pracować w tym markecie, bo jestem dogadany z szefem, że wszystkie weekendy mam wolne. Wtedy mogę udać się do moich ulubionych klubów w Toruniu bez obaw, że w niedzielę rano muszę wstawać do pracy. Ostatnio u nas pojawiła się jakaś nowa kostka brukowa, która podobno za granicą jest hitem.

Coś czuję, że zapowiada się gorący okres, bo już klienci do nas przychodzą z większej ilości. Dobrze, może wpadnie nam jakaś dodatkowa premia w tym miesiącu. Kasa się przyda.

Jeśli marzycie o ułożeniu kostki brukowej na swojej posesji, zajrzyjcie na stronę: www.top-garden.pl