You are currently viewing Jaki komplet do wózka na początek?

Jaki komplet do wózka na początek?

 

W ferworze oczekiwań i długich przygotowań do przyjścia naszej pociechy na świat , często stajemy przed wieloma wyborami i podejmowaniem decyzji – często mogą sie one okazać mało trafne i nie przemyślane do końca. Ważnym elementem jest wózek- wiadomo coś bez czego ciężko funkcjonować nam – rodzicom z małym dzieckiem. Ale bardzo ważny jest wybór kompletu do wózka,na którym położymy nasze szczęście.

Czym jest minky?

komplet do wózka minkyDoskonałym wyborem okazuje się komplet do wózka minky. Czym jest minky? Minky to rodzaj unikalnej pluszowej tkaniny z wybitym z jednej strony wzorem (wzór ten jest wypukły w stosunku do gładkiej powierzchni). Z drugiej strony wykończony gładkim pluszem. Co składa się na taki zestaw? Komplet do wózka minky to zestaw składający się z kołderki i płaskiej poduszeczki. Jakie są jego zalety ? Tkanina minky, jest przede wszystkim bardzo delikatna i miła w dotyku – nie powoduje podrażnień. Jest to bardzo ważna informacja biorąc pod uwagę kontakt z delikatną skórą niemowląt. Wytłoczony wzór (nie drażni w żaden sposób) wręcz przeciwnie nadaje jeszcze wiekszej miękkości. Komplet do wózka minky dobrze sprawdzi się w użytkowaniu, jest lekki i szybko wysycha. Jego pranie nie stanowi większego problemu (program podstawowy w każdej pralce).Wzór który zostanie wytłoczony też można sobie wybrać , a wybór jest na prawdę spory – kropki, paseczki, czy nawet gwiazdki.

Reasumując, wybierając komplet do wózka minky dokonamy na prawdę dobrego wyboru. Posiada on wiele zalet o których wspomniano wyżej, ale warto tez dodać, że zestaw ten jest dostępny w całej masie i ferii barw. Istnieją strony firm, na których właściwie samodzielnie i według własnej fantazji możemy zaprojektować nasz wymarzony komplet do wózka minky.  Sprawdzi się też doskonale w roli pierwszego prezentu.