You are currently viewing Jadę do rodziców z pojemnikami do przechowywania

Jadę do rodziców z pojemnikami do przechowywania

 

Moi rodzice mieszkają na wsi. Mama zajmuje się uprawą różnego rodzaju ziół a tata prowadzi własną działalność. Rodzice w domu zawsze mają bałagan a mama zawsze twierdzi, że nie ma czasu tego poukładać a przecież wszystko jest jej potrzebne i nic nie wyrzuci.

Moja mama bardzo ucieszyła się z plastikowych pojemników

Plastikowe pojemniki do przechowywaniaZdecydowałam rozprawić się z tym na własną rękę. Pojechałam do najbliższego marketu, by sprawdzić czy są jakieś pojemniki, które nadawałby się do przechowywania wszystkich tych tak bardzo potrzebnych rzeczy. W sklepie wybór był bardzo dużo i od razu wiedziałam, że na pewno coś znajdę. Plastikowe pojemniki do przechowywania, które były w promocji od razu wpadły mi w oko. Były bardzo duże i mama będzie mogła tam zmieścić każdą rzecz. Na pewno się ucieszą jak do nich z tym przyjadę. Kupiłam kilkanaście takich pojemników i zapakowałam je do bagażnika. Pojechałam prosto do rodziców. Mama w tym czasie grzebała coś w ogródku a taty nie było. Kiedy wypakowałam te pojemniki to mama od razu zapytała co to jest. Wyjaśniłam, że pochowamy wszystkie rzeczy do środka a pojemniki zaniesiemy na strych. Dzięki temu będzie miała wszystko w jednym miejscu i na dodatek zachowany zostanie porządek. Mamie mój pomysł bardzo się spodobał i od razu skończyła pracę w ogrodzie, by razem ze mną pakować wszystko do pojemników. Chce mieć kontrolę co będzie wynoszone na strych. Plastikowe pojemniki do przechowywania opisałam, żeby mama dokładnie wiedziała co znajduje się w środku. Sporo pracy przy tym jednak było.

Teraz to w domu w końcu jest porządek. Tata to aż zaniemówił jak to wszystko zobaczył. Widziałam od razu, że takie rozwiązanie bardzo mu odpowiada i pochwalił mój pomysł. Mam nadzieję, że teraz będą utrzymywać porządek w całym domu.