You are currently viewing Impreza integracyjna w restauracji w Gdańsku

Impreza integracyjna w restauracji w Gdańsku

Co roku w naszej firmie organizowana jest impreza integracyjna dla pracowników. W tamtym roku impreza ta jednak nie była dość udana. Pracownicy mieli zapewniony nocleg w domkach letniskowych a z uwagi na to, że było wtedy naprawdę zimno nikt chyba nie wspomina tej nocy dobrze.

Restauracja w Gdańsku i nasze spotkanie

restauracja

Jednak podobno w tym roku ma być zupełnie inaczej. Podobno wszystko ma być na jak najwyższym poziomie. Zarząd firmy przyznał się po prostu do tego, że w tamtym roku został popełniony ogromny błąd organizacyjny i ta impreza ma być w pewnego rodzaju rekompensatą. Impreza ma się odbyć w Gdańsku i mamy tam dojechać klimatyzowanymi autokarami. W sumie pomysł był dobry. Impreza ma si odbyć w pięknym hotelu o bardzo wysokim standardzie. W hotelu tym jest podobno restauracja, która słynie z tego, że lubią do niej przychodzić gwiazdy. W sumie jest to pewnie po prostu dobra restauracja w Gdańsku, z dobrym jedzeniem dlatego tak właśnie jest. W hotelu jest też sala weselna, na której właśnie ma się odbyć impreza integracyjna. W hotelu są także sale konferencyjne i na jednym z nich prezes firmy ma dokonać podsumowania całego roku działalności firmy. W sumie lubiłam takie przemówienia bo zawsze było wtedy wiadomo czy będzie można liczyć na premię w danym roku. A na imprezie będzie najlepszy catering w całym województwie pomorskim co brzmiało także niezwykle obiecująco. W sumie wspólnie z koleżankami stwierdziłyśmy, że pojedziemy w tym roku na ta imprezę. Szczególnie, że zapowiadają naprawdę dobrą pogodę.

Przy okazji mogłybyśmy pospacerować trochę po plaży. W sumie nie szybko będzie druga taka okazja. Zresztą z koleżankami z pracy tak rzadko gdzieś wspólnie wychodzimy a teraz będzie okazja by pogadać o czymś innym jak tylko o pracy. Bo w sumie nigdy nie ma na takie rzeczy czasu.