You are currently viewing Gdzie kupić koszulkę rasta?

Gdzie kupić koszulkę rasta?

W Polsce raczej nie spotyka się, aby ludzie często nosili koszulki związane z Ruchem Rastafari. Niemniej jednak sama odzież wygląda bardzo dobrze i produkowana jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zaskakującym faktem jest, że producenci ubrań poszli o krok dalej i stworzyli również niezwykłe ubranka dziecięce utrzymane w stylu muzyki reggae. Zrobiło to furorę wśród młodych rodziców, którzy chętnie wybierali tego typu odzież, zamiast standardowych, popularnych ubrań.

Ile kosztuje koszulka rasta?

koszulki rastaProducenci odzieży zachowanej w kolorystyce żółtej, zielonej, czerwonej i czarnej, oferują mnóstwo wzorów. Najczęściej nakłada się dowolną grafikę, która łączy w sobie te trzy kolory, jednak zdarzają się nieco bardziej interesujące propozycje. Niektórzy projektanci, tworzą między innymi na koszulkach wizerunek Boba Marleya, a cała ilustracja pokryta jest wspomnianymi kolorami. Tego typu odzież najłatwiej jest zakupić przez internet. Znalezienie odpowiedniego sklepu stacjonarnego może zająć sporo czasu, a wybór będzie bardzo mały. W zależności od preferencji można wyszukać w internecie koszulki rasta lub koszulki w stylu reggae. Bezproblemowo można również znaleźć tego typu ubrania dla niemowląt i nieco starszych dzieci. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skontaktować się z producentem i stworzyć własną grafikę. Cena koszulek jest różna, choć do najwyższych nie należy. Wszystko zależy od wzoru, jaki został umieszczony na materiale – za zakup produktu będzie trzeba zapłacić około 30-70 złotych.

Mimo niższej popularności tych koszulek w kraju wciąż trafiają do nas produkty, które swoim wyglądem przebijają wiele, markowych ubrań. Taki styl jest wyjątkowy i z pewnością przykuje uwagę przechodniów. Warto pomyśleć również o zakupie podobnej koszulki dla swojego dziecka.