You are currently viewing Gdańsk – sprawny transport express

Gdańsk – sprawny transport express

Pracuję jako kierowca w nowej firmie, która zajmuje się transportem komputerów. Mam specjalnie przystosowaną naczepę z dodatkowymi pasami zabezpieczającymi. W mojej pracy bardzo ważne jest, żeby być na czas na miejscu rozładunku. Wszystko zależy od tego, jaką trasę mam do przejechania, ale większość zleceń jakie realizuję, opierają się na ekspresowej dostawie.

Jak wygląda transportowanie ekspresowe z Gdańska?

transport express gdańskW mojej branży bardzo ważny jest szacunek. Rzetelnie trzeba podchodzić do każdego zlecenia, nie można go lekceważyć. Jeśli chodzi o transport express gdańsk posiada bardzo dużo sprawdzonych firm. W kilku z nich jeździłem wcześniej i mam bardzo dobre wspomnienia. Rzetelny i sprawny transport express gdańsk cechuje się dużym zaangażowaniem kierowcy. Nierzadko muszę kilkakrotnie sprawdzać, czy towar jest dobrze zabezpieczony. Każde najmniejsze uchybienie może narazić ładunek na uszkodzenie. Komputery to delikatny towar, ale stosunkowo łatwo jest je zabezpieczyć. Posiadają często twarde kartony, które są owinięte w folię zabezpieczającą. Profesjonalny transport express gdańsk to przede wszystkim kontakt z klientem. Jeśli stoję w korku kilkanaście minut to informuję spedytora, by ten zadzwonił do klienta. W tej branży nie można sobie pozwolić na ignorancję. Wiem, że przewożę sprzęt, który potrzebny jest pracownikom do wykonywania swoich obowiązków. Dlatego zawsze planuję trasę, uwzględniając odcinki na których mogą pojawić się niedogodności.

Zawsze warto też sprawdzić prognozę pogody, bo warunki na drodze mogą zmienić się diametralnie. Jestem bardzo zadowolony ze swojej pracy. Uważam, że jestem dobrym kierowcą, a wysokie zarobki i premia to tylko potwierdzają. Zawsze ostrzegam jednak kolegów po fachu, że nie jest to branża dla każdego. Trzeba mieć stalowe nerwy i umieć szybko podejmować decyzje.