You are currently viewing Funkcjonalna szczoteczka Smilesonic

Funkcjonalna szczoteczka Smilesonic

 

Piękne i zdrowe zęby są powodem do dumy, gdyż nie jest łatwo je utrzymać w takim stanie. Nie chodzi o samo częste szczotkowanie, ale o jego jakość. Obecnie najlepsze na rynku są szczoteczki soniczne, które daję niesamowite efekty.

Jak używać szczoteczki sonicznej?

szczoteczka smilesonic exDwie minuty mycia zębów tradycyjną szczoteczką są bardzo mało skuteczne, ponieważ nie jesteśmy w stanie wykonać więcej niż około sto – sto pięćdziesiąt ruchów na minutę. W przypadku szczoteczki sonicznej, ta ilość wynosi nawet dziewięćdziesiąt sześć tysięcy, zatem tu możemy mówić o skutecznym szczotkowaniu. Jeżeli chodzi o rodzaj ruchów, to w sonicznych modelach jest on wymiatający, który najlepiej sobie radzi z resztkami jedzenia czy osadem nazębnym. Jeżeli chcemy kupić naprawdę dobrą jakościowo szczoteczkę, to najlepszym modelem będzie szczoteczka Smilesonic Ex z pięcioma trybami pracy. Dzięki temu każdy użytkownik będzie w stanie dokładnie wyczyścić swoje uzębienie, uwzględniając czyszczenie, wybielanie, polerowanie czy delikatne usuwanie zabrudzeń. W zestawie do szczoteczki dołączone są cztery różne końcówki, które służą do dokładnego czyszczenia, wybielania, polerowania i delikatnego usuwania kamienia nazębnego. Użytkowanie szczoteczki sonicznej marki Smilesonic  jest bardzo proste, gdyż wystarczy ją naładować i nałożyć odpowiednią końcówkę. Po wciśnięciu przycisku, timer zacznie automatycznie odliczać czas wynoszący dwie minuty, dzięki czemu nie musimy tego pilnować. Dzięki wymiatającym ruchom główki szczoteczki, zęby są czyszczone z dużą dokładnością.

Jeżeli zależy nam na profesjonalnym czyszczeniu uzębienia, to z pewnością wybór szczoteczki sonicznej będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej zaoszczędzimy na wizytach stomatologicznych, ale też zapewnimy sobie piękny i zdrowy uśmiech.