You are currently viewing Folia pomogła w zabezpieczeniu kosztowności

Folia pomogła w zabezpieczeniu kosztowności

 

Miałam bardzo dużo szczęścia. Zdecydowałam się z mężem na kredyt mieszkaniowy. Moja znajoma zdecydowała się na wyjazd za granicę. Jej mieszkanie zawsze bardzo mi się podobało. Było elegancko urządzone i znajdowało się w pięknej okolicy. Blisko było do centrum i parków a także komunikacji miejskiej. Znajoma mieszkanie kupiła jakiś czas temu ale jak dostała propozycję pracy za granicą nie chciała go wynajmować.

Zdecydowaliśmy się na ekipę do przeprowadzki

folia stretch WrocławWiedziała, że my planujemy zakup mieszkania a wiedziała, że jej mieszkanie zawsze mi się podobało. Oczywiście od razu zdecydowaliśmy się z mężem na jego zakup. Mieliśmy taką zdolność kredytową, znajoma też nie zaproponowała na szczęście zbyt wygórowanej ceny. Bardzo sprawnie załatwiliśmy wszystkie formalności i załatwiliśmy ekipę do przeprowadzki. Folia stretch Wrocław bardzo nam się przydała w trakcie przeprowadzki. Mąż kupił specjalnie żebyśmy zapakowali swoje wartościowe rzeczy. Dodatkową folię stretch miała także ekipa, którą zatrudniliśmy i która była odpowiedzialna za przewiezienie naszych rzeczy. Wiele mebli znajoma nam zostawiła w cenie mieszkania bo zależało jej na czasie. My jednak tez mieliśmy sporo naczyń i różnych dodatków, które chcieliśmy ze sobą zabrać. Folia stretch Wrocław pomogła nam w zabezpieczeniu wszystkich cennych naszych rzeczy. Cieszyliśmy się, że wszystko poszło bardzo sprawnie. Firmę do przeprowadzki poleciła nam koleżanka, która korzystała kiedyś z ich usług.

Mieli przystępne ceny i krótkie terminy realizacji a dodatkowo starali się i wszystko zabezpieczali żeby nic nie zostało zniszczone w trakcie transportu czy wnoszenia lub wynoszenia.  Po kilku tygodniach mogliśmy cieszyć się naszym nowym mieszkaniem. Bardzo dobrze się w nim czuliśmy. Podobało nam się i cieszyliśmy się, ze tak sprawnie udało nam się wszystko zorganizować.