You are currently viewing Dziecięce oprawy okularów korekcyjnych w Krakowie

Dziecięce oprawy okularów korekcyjnych w Krakowie

Okulary oraz dzieci zwykle kojarzą nam się z problemem. Bo po pierwsze jak zmusić malucha, aby nosił na nosie coś dodatkowego, co często przeszkadza w zabawie i jak przekonać go do tego, że okulary nie będą powodem drwin kolegów. Dzieci często mają jeszcze tendencję do wytykania palcami okularników. Podczas gdy w świecie dorosłych okulary są modne i stylowe, pośród dzieci pozostało myślenie, jakie mieliśmy kilkadziesiąt lat temu, że okulary to brzydki dodatek na naszej twarzy.

Szukamy wytrzymałych okularów korekcyjnych w Krakowie

wytrzymałe okulary korekcyjne w KrakowieSyn mojej koleżanki Mileny otrzymał od okulisty jasne wytyczne do noszenia okularków. Początkowo chłopiec buntował się i upierał, jednak kiedy Milena zabrała go do optyka szczególnie skierowanego ku dzieciom, chłopiec nieco zmienił zdanie. Milena przede wszystkim stawiała na wytrzymałe okulary korekcyjne w Krakowie. Z takim założeniem wyszukała salon na drugim końcu miasta i pofatygowała się do niego z dzieckiem. Rzeczywiście optyk zaoferował przede wszystkim świetne podejście do malucha. Po drugie wybór kształtów i kolorów oprawek był niesamowicie ogromny. Milena zaznaczyła na początku, że zależy jej na tym, aby okulary były wytrzymałe, ponieważ chłopiec miał dopiero 5 lat i podczas zabaw z rówieśnikami w przedszkolu czy na podwórku przydarzało mu się mnóstwo przewrotek i drobnych wypadków. Pani optyk poleciła oprawki wykonane z materiału przeznaczonego specjalnie dla dzieci ze względu na wytrzymałość przed uderzeniami i zarysowaniami, jak i hipoalergiczność. Dopasowała też wzmocnione szkła, aby przede wszystkim one nie ucierpiały podczas zabaw chłopca.

Synek dostał prostokątne oprawy w ciemnoniebieskim odcieniu. Pani optyk dokładnie dopasowała zauszniki, aby zmniejszyć ryzyko upadku okularów przy zabawach. Chłopiec wybrał naprawdę poważny model i był dumny, że wygląda już prawie jak pierwszoklasista.