You are currently viewing Dział zleceń w firmie z drukami 3d

Dział zleceń w firmie z drukami 3d

Nazywam się Katarzyna i pracuje w firmie, której specjalizacją są wydruki 3d. Jestem pracownikiem działu zamówień i odpowiadam za realizację wszystkich zleceń. Każdy druk 3d, który jest zlecany w naszej firmie przekazuję do prezesa firmy, żeby zaakceptował projekt i ustalił cenę.

Tani druk 3d – proces wykonania

druk 3dPo tym informacja trafia do klienta i jeżeli akceptuje warunki współpracy, zabieramy się za drukowanie 3d jego zlecenia. W naszej firmie nie działu sprzedaży, ponieważ to klienci do nas się odzywają, jeżeli jest im potrzebny druk 3d i my wykonujemy dla niego pracę. Jeżeli firma już wykona tani druk 3d dla danego klienta, to się z nim kontaktuję i zapraszam na prezentację. Każdy druk 3d jest pokazywany klientowi, żeby zanim go całkowicie oddamy możliwe były jeszcze jakieś ewentualne przeróbki. Rzadko takie sytuacje mają miejsce, ponieważ wydruki 3d powstają zgodnie z projektem jaki przekazał nam klient. Chcemy jednak się zabezpieczyć przed ewentualnymi reklamacjami dlatego takie procedury są stosowane. Zajmuję się także fakturami i wprowadzam je do systemu. Każdy druk 3d jest rozliczany bardzo szczegółowo i wszystkie dane są zawarte w systemie. Faktura jest podzielona na tworzywa, materiały i pracę. Klient otrzymując druk 3d dostaje fakturę, na której wszystko jest szczegółowo opisane. Jeżeli chodzi o materiały na drukowanie 3d to klient sam decyduje z czego ma być wykonane jego zlecenie. My stosujemy tylko najtrwalsze materiały.

W dziale zleceń mam sporo pracy, ale mimo iż jestem tam sama to doskonale radzę sobie ze wszystkimi obowiązkami. Dzisiaj dzwonił klient, żeby zlecić druk 3d implantów. Poprosiłam o przesłanie wszelkich niezbędnych informacji e mailem, abym mogła dać do wyceny prezesowi. Lubię swoją pracę i cieszę się, że pracuję w tej firmie.