You are currently viewing Dystrybucja maszyn i urządzeń do geometrii kół

Dystrybucja maszyn i urządzeń do geometrii kół

Pracuję w dużej firmie, która zajmuje się dystrybucją maszyn wulkanizacyjnych. Ogólnie rzecz biorąc w tej firmie pracuje mi się dobrze.

Do zakupów dodawane są urządzenia do geometrii kół

urządzenia do geometrii kółObok tej naszej firmy funkcjonuje fabryka, która owe maszyny produkuje, a my je sprzedajemy do różnych firm, serwisów, czy zakładów. Ogólnie lubię swoją pracę, ale czasami bywa na prawdę ciężko. Na przykład ostatnio mieliśmy zalecenie, żebyśmy kombinowali tak, aby klienci kupowali od nas montażownice ciężarowe, które prawdę mówiąc niezbyt dobrze nam się sprzedawały. Niestety do tej pory nie chcą się one sprzedawać tak dobrze, jak na przykład wyważarki do opon, ale jakiś progres w tej sprzedaży jest. Nie jest to wprawdzie taki progres, na jaki liczyło moje szefostwo, no ale nie można przecież być człowiekiem nachalnym, ponieważ takim zachowaniem można klienta bardziej odstraszyć, aniżeli zachęcić do zakupu. Przecież nie można nikogo zmusić do tego, żeby daną rzecz od nas kupił. Najczęściej przeróżne zakłady kupują od nas podnośniki, takie jak na przykład podnośniki pneumatyczne. Jednakże w ostatnim czasie na rynek weszły nowoczesne podnośniki kolumnowe, na które klienci już składają coraz to więcej zamówień. Często też nasza firma robi różne akcje promocyjne po to, żeby zachęcić do kupna potencjalnych kupców, w tym celu do zakupu określonych maszyn często dawane są dokładne urządzenia do geometrii kół. Są to takie typowe akcje, które mają zachęcić ludzi do tego, żeby określone rzeczy kupowali. Ogólnie rzecz biorąc czasami szefowie określają nam plany, które są praktycznie nie do wykonania, bo są po prostu abstrakcyjne.

Każdy z pracowników stara się, jak może, ale jak już wspomniałem nikogo nie można do zakupu zmusić. Są ludzie, którzy u nas kupują dużo, ale są też tacy, którzy obiecują, że kupią, a koniec końców nie kupują.