You are currently viewing Dobrej jakości bryczesy damskie

Dobrej jakości bryczesy damskie

Spodnie do jazdy konnej nazywają się bryczesy. Każdy kto jeździ na koniu posiada takie spodnie. Dlatego jeśli zamierzamy zacząć przygodę z jazdą konną należy pomyśleć o zakupie bryczesów. Bryczesy mogą być z pełnym lejem, albo tak zwanym lejem kolanowym. Wybór zależy od dyscypliny konnej jaką chcemy uprawiać.

Jakie bryczesy do szybkiej jazdy konnej?

damskie bryczesy z pełnym lejemNa przestrzeni lat moda co do stroju jeździeckiego bardzo się zmieniła. Jednak bardzo ważne jest przy wyborze stroju kierowanie się przede wszystkim bezpieczeństwem. Damskie bryczesy z pełnym lejem różnią się od bryczesów z lejem kolanowym. Damskie bryczesy z pełnym lejem zapewniają bardzo dobrą przyczepność do siodła. Stwarzają one idealne warunki do jazdy konnej szybkiej. Są one wykonane solidnie, posiadają mocne szwy. Oczywiście można wybrać rożne kolory, wykończenia. Wiadomo, że niektórzy wolą subtelne wzory, a inni z kolei chcą wzorem przyciągać uwagę innych. Jest bardzo duży wybór bryczesów. Można wybrać z wieloma kieszeniami, z elementami błyszczącymi. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Bryczesy są uszyte z oddychającego materiału, co zapewnia jeźdźcom komfort, a także wentylację podczas treningów w terenie czy zawodów. Spodnie do jazdy konnej muszą być wygodne, aby nie tamować ruchów podczas jazdy. Bryczesy mogą posiadać lej ze skóry, albo silikonowy. Wybór zależy od nas samych. Silikonowy, jak i ze skóry posiada swoje zalety. 

Bryczesy są przeznaczone do jazdy konnej. Można je kupić w sklepie stacjonarnym, albo internetowym. Są różne kolory do wyboru. Dlatego każdy może wybrać coś dla siebie. Bryczesy kosztują średnio osiemset złoty. Jednak należy wziąć pod uwagę to, że są bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane. Dlatego będą nam służyć podczas wielu wyścigów, czy treningów.