You are currently viewing Dj na wesele oczami blogerki

Dj na wesele oczami blogerki

W zeszły weekend byłam w Gdańsku u znajomej na weselu. Impreza odbywała się w jednym z lokali, który mieści się w centrum Gdańska. Wesele było naprawdę dość udane i świetnie się bawiłam. U znajomej był dj na wesele, którego wynajęła za namową swojej siostry.

Dj na wesele był świetny

dj na weselePrzyznam, że taki dj na wesele to świetne rozwiązanie. Muzyka grała przez cały czas a repertuar był idealnie dopasowany. Ten dj był bardzo profesjonalny i posiadał sprzęt najwyższej klasy. Widać było po gościach, że są bardzo zadowoleni, ponieważ parkiet przez całe wesele był zajęty. Wszyscy tańczyli i klaskali. Uznałam, że taki dj na wesele sprawdza się lepiej niż jakiś zespół, który jednak robi przerwy. Tutaj muzyka grała przez cały czas. Pierwszy raz byłam na weselu, gdzie był dj i zrobiło to mnie ogromne wrażenie. Nawet o północy poprowadził oczepiny i zrobił to bardzo profesjonalnie. Widziałam po pannie młodej, że była bardzo zadowolona. Kiedy podeszłam do niej porozmawiać to od razu jej powiedziałam, że ten dj jest świetny i pochwaliłam jej wybór. Powiedziała, że dj na wesele był pomysłem jej męża Marcina, który zawsze chciał, aby na jego weselu grał dj i ona się na to zgodziła. To była dobra decyzja, ponieważ zaoszczędzili dzięki temu sporo pieniędzy, które mogli przeznaczyć na inny cel. Dj na wesele jest tańszy niż zespół a sprawdza się równie doskonale. Jeżeli kiedyś w przyszłości będę brała ślub, to na pewno również u mnie zagra taki dj, ponieważ nie chcę innego rozwiązania. Wszyscy się doskonale bawili a jakość dźwięku była powalająca.

Po imprezie pojechałam do hotelu, który był na obrzeżach Gdańska, by się wyspać przed powrotem do domu. To była bardzo udana impreza i cieszę się, że przyjechałam do znajomej do Gdańska na jej wesele. Będę to długo wspominać. Muzyka grała tam ważną rolę, a wykonywał ją Prawdziwywodzirej – Gdańsk.