You are currently viewing Destylarki do wody tylko wysokiej jakości

Destylarki do wody tylko wysokiej jakości

Mój brat wyprowadził się z domu około trzech lat temu. Mieszka z dziewczyną i ma swoją firmę. Nie wiem tak naprawdę do końca czym on tam się zajmuje.

Własny biznes z autoklawem

myjka ultradźwiękowaOstatnio do domu przywiózł coś dziwnego. Okazało się, że jest to destylarka do wody, którą wprowadził do swojej oferty jakiś czas temu i dzięki niej odnosi sukcesy, bo jest zainteresowanie na rynku. Brat mówił, że sprzedaje myjki ultradźwiękowe, ale nie mam pojęcia do czego one są i ma jakieś autoklawy, ale to też niestety nic mi nie mówi. Kiedyś brat coś mówił o renowacji autoklaw, ale nie pamiętam już o co chodziło. Dla mnie to najważniejsze jest, że brat sobie radzi i odnosi sukcesy.
Mama coś mówiła, że dzisiaj też wpadnie brat bo jak ostatnio był pokazywać nam nowy towar to została jedna myjka ultradźwiękowa, której potrzebował. Mama bardzo się cieszy jak brat przyjedzie i zawsze przygotowuje jego ulubione dania. Dzisiaj ma być fasolka po bretońsku i bułki czosnkowe z pieca. Wiem, że mama tęskni za bratem i chyba nie może pogodzić się z tym, że jest już dorosłym człowiekiem i prowadzi samodzielne życie. Ale takie są matki przecież. Zawsze uważają, że dzieci wymagają ciągłej opieki nawet jak już są poza rodzinnym domem. Ja często odwiedzam brata w mieście i spędzamy razem dużo czasu. Lubię jego dziewczynę Olę, z którą się świetnie dogadujemy i nawet jak brat musi zostać dłużej w pracy to nie jest to problem. Ola wtedy zawsze proponuje mi piwo i granie w gry, bo wie, że jestem namiętnym graczem. To fajna dziewczyna i cieszę się, że będzie w naszej rodzinie.

Od brata wiem, że planuje się jej oświadczyć w przyszłym miesiącu i już nawet ma kupiony pierścionek. Ciekawy jestem jak Ola zareaguje i przyznam, że chciałbym być wtedy obecny, żeby móc to zobaczyć na własne oczy.

Najlepszy sprzęt tylko na www.yeson.eu