You are currently viewing Czy powiesić firanę na oknie balkonowym?

Czy powiesić firanę na oknie balkonowym?

Kiedy kupiłam sobie w końcu własne mieszkanie, to byłam w końcu zadowolona, bo miałam wszystko, czego mi było trzeba. Ze swojego życia byłam zadowolona, bo mi się powodziło i nie miałam tak naprawdę na co narzekać. Wiele osiągnęłam jak na tak młody wiek i byłam z tego dumna.

Idealnie dopasowana firana na okno balkonowe 

firany do okna balkonowegoMoja matka pomagała mi urządzić mieszkanie, bo uznała, że się na tym zna i ma dobry gust. Fakt, mama dom miała idealne urządzony, więc przystałam na jej propozycję. W dużym pokoju miałam duże okna balkonowe i matka od razu powiedziała, że muszą na nich wisieć firany. Nie planowałam zakładać żadnych firan, bo to nie było w moim stylu. Matka powiedziała, że teraz, to dostępne są modne firany do okna balkonowego i będę zachwycona. Nie wiedziałam co zrobić, bo nie takie miałam plany i zaczęłam zastanawiać się, czy kupić te firany. Ostatecznie uległam matce i dałam się namówić na wizytę w największym sklepie z firanami. W dziale z firanami na okna balkonowe był ogromny wybór, jednak matka od razu pokazała mi jedne konkretne firany, które w jej ocenie idealnie miały pasować w moim mieszkaniu. Kiedy je zobaczyłam, to stwierdziłam, że matka miała zdecydowanie rację, ponieważ firany były bardzo modne i tak bardzo mi się spodobały, że od razu je kupiłam. Matka zmierzyła wszystko przed wizytą w sklepie i dzięki temu wiedziała jakiej długości firany wybrać. Kiedy wróciłyśmy do domu, to je od razu zawiesiłam. Pasowały idealnie.

Z pomocą matki udało mi się doskonale urządzić mieszkanie i bardzo mi się ono podobało. Oczywiście matka z firanami miała rację i dobrze, że jej posłuchałam. W bloku, gdzie kupiłam mieszkanie było dużo młodych osób, co zdecydowanie mi odpowiadało. Poznałam dzięki temu wiele interesujących osób.