You are currently viewing Co może zaoferować doświadczony producent oświetlenia?

Co może zaoferować doświadczony producent oświetlenia?

Hej szalone wariatki z sąsiedniej klatki! Czy któraś widziała co to się w mieście porobiło? Kto wpadł na ten żenujący pomysł aby w centrum pojawiła się taka oprawa oświetleniowa?

Warto wybrać doświadczonego producenta oświetlenia

Producent oświetleniaNo mówię wam, wstyd większy niż Mariusz Peszek na pokazie bielizny. Kostka brukowa led, naprawdę to się komuś podoba? Szłam sobie ulicą i widziałam jak taka świecąca kostka brukowa oświetliła tyłek jednej dziewczynie i zobaczyłam jej dolną bieliznę. Monroe to ona nie była, dlatego taka oprawa najazdowa dla samolotów pod garażem w urzędzie miejskim też wygląda okropnie. Niech mnie któraś przekona, że nie mam racji, nie jestem malkontentką, ale naprawdę nie umiem się do tego przekonać. Widziałam raz jak kostka brukowa led przebija się przez śnieg to wygląda całkiem słodko, ale tylko zimą bo jak pada deszcz, albo są obklejone gnijącymi liśćmi jak o tej porze roku, to zachwycają się nią tylko ci, co utopili w tym projekcie pieniądze. Podobno dużo zależy od producenta, podobno doświadczony producent oświetlenia potrafi zdziałać cuda. Oprawa oświetleniowa musi być zrobiona ze smakiem, a nie byle jak, byle szybko kolega burmistrza mający firmę budowlaną zarobił pieniążek. Mój były miał taką oprawę najazdową, że jego samochód wtaczając się do garażu wyglądał bardzo majestatycznie, jak samochód bonda, mimo że posiadał starego sedana. Czy któraś może widziała gdzieś gdzie świecąca kostka brukowa wygląda dobrze? Czy macie zdjęcia z każdej pory roku, żeby jakiś podgląd był, bo musicie przyznać, że przy dobrych okolicznościach przyrody i największa raszpla może dobrze wyjść. Dlatego jak u którejś jest kostka brukowa led, to natychmiast chcę widzieć focie na moim blogu. Najlepsze zdjęcia będą nagrodzone certyfikatem obrońcy! Ja w zamian opublikuje jutro jak wygląda oprawa najazdowa u mojego obecnego chłopaka, który nie tylko ma świetny wóz, ale też super rozwiązał sprawę z światłem u siebie w garażu.

Oświetlenie to podstawa, ale nawet kostka brukowa led musi być położona ze smakiem. Dlatego, wierzę, że włodarze w moim mieście się opamiętają i ta świecąca kostka brukowa nie będzie tak wszędobylska. Buzi!