You are currently viewing Co jest ważne w projektowaniu ogrodów?

Co jest ważne w projektowaniu ogrodów?

W tym roku kończę studia rolnicze na jednej z gliwickich uczelni. Miałam jeszcze do napisania pracę magisterską i mogłam zakończyć przygodę z edukacją.

Projektowanie ogrodów tematem mojej magisterki

projektowanie ogrodówTematem mojej pracy jest projektowanie ogrodów i temat mi zdecydowanie przypasował. Po studiach chcę założyć własną firmę i oferować właśnie projektowanie ogrodów, więc z przyjemnością zabrał się za pisanie pracy. W pracy na początku napisałam o pierwszym etapie jakim jest wyznaczenie miejsca i powierzchni na ogród. Wykonałam także trójwymiarowe propozycje na projektowanie ogrodów, żeby pokazać kilka różnych rozwiązań. Bardzo ważne jest wrażenie wzrokowe, dlatego istotny jest dobór kolorów.
Opisałam także dokładnie jak odbywa się zakładanie ogrodów i na co należy zwracać największą uwagę. Napisanie pracy nie zajmie mi wiele czasu, ponieważ wiem co pisze i co jest istotne. Poza tym skoro zamierzam robić po studiach projektowanie ogrodów w Gliwicach to oczywiste jest, że muszę posiadać wiedzę. Oczywiście kreatywne myślenie odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Tak samo zresztą jak wyobraźnia, która pozwala na projektowanie ogrodów w niesamowity sposób. W podsumowaniu uzasadniłam dlaczego projektowanie ogrodów jest bardzo ważne oraz ile zyskujemy decydując się na zakładanie ogrodów chociażby na terenie swojego domu. Na dobrą sprawę projektowaniem ogrodów może zająć się każdy, jeżeli chce to zrobić u siebie i ma niewielki ogródek, ale jeżeli chcemy osiągnąć naprawdę doskonałe efekty to warto projektowanie ogrodów oddać specjalistom, którzy są w stanie zrealizować każdą nasza ogrodową zachciankę. Ciekawa jestem jak promotor zareaguje na moją pracę. Będzie naprawdę świetnie napisana.

Liczę, że dostanę wysoką ocenę, co będzie miało wpływ na moją karierę zawodową w przyszłości.