You are currently viewing Chcę w przyszłości zostać grafologiem

Chcę w przyszłości zostać grafologiem

W szkole na początku jeszcze to nie do końca wiedziałem czym chciałbym się zajmować. Miałem sporo czasu, by wszystko przemyśleć. Teraz, jak już mam wybierać kierunek studiów to wiem dokładnie co chcę robić w przyszłości.

Grafologia to moje marzenie

grafologiaBardzo interesuje mnie grafologia, dlatego zdecydowanie w tym kierunku chcę pokierować swoją przyszłość. Wiem, że taki grafolog na pewno dostaje dużo zamówień i ma sporo pracy. Na pewno badanie pisma nie jest proste, ale dzięki studiom kierunkowym zdobędę odpowiednie wykształcenie i sobie bez problemu z tym poradzę. Rodzicom już na trzecim roku w szkole średniej zakomunikowałem, że chcę wykonywać badanie pisma i w tym celu udam się na studia kierunkowe. Mam była zachwycona moim pomysłem i powiedziała, że badanie pisma na pewno jest sprawą bardzo zyskowną i pozwoli mi to w przyszłości osiągnąć sukces. Z Moniką, moją koleżanką z ławki dużo o tym rozmawialiśmy. Ją grafologia również zainteresowała i rozważa pójście na studia razem ze mną. Wiem, że będzie się do tego nadawała, bo nie raz robiła badanie pisma jak myślała, że to brat coś pisał a nie jej mama. Dla mnie grafologia to bardzo poważna sprawa i tak naprawdę nie wyobrażam sobie, bym mógł robić coś innego. Wiem, że jako grafolog będę miał ogromną odpowiedzialność, ale z drugiej strony też wiem, że jestem osobą odpowiedzialną i nie obawiam się żadnych niepowodzeń. U nas w szkole to już większość uczniów ma wybranie kierunki studiów i w zasadzie to każdy z nich wie dokładnie, co chce robić w przyszłości. Badanie pisma interesuje poza mną jeszcze kilka osób i wiem, że na pewno spotkamy się na uczelni.

Kto wie, może trafimy do tej samej grupy. Wtedy na pewno będzie nam dużo łatwiej. Z Moniką na pewno będzie uczyć się razem, bo już teraz razem działamy.

Zainteresowanych grafologią odsyłam do informacji na tej stronie: www.e-grafolog.pl