You are currently viewing Busy z Niemiec do Polski poddane przeglądowi

Busy z Niemiec do Polski poddane przeglądowi

Nazywam się Patrycja i prowadzę własną firmę. Moja firma istnieje na rynku już kilkanaście lat. Działam na terenie całego województwa pomorskiego a ostatnio przeżyłam swoją działalność i weszłam na rynki w województwie kujawsko pomorskim.

Busy z Niemiec muszą być najwyższej jakości

busy olsztynWypożyczam busy do Niemiec, Pragi oraz busy do Holandii, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Jeżeli chodzi o wypożyczanie, to jest jeden stały klient, z którym współpracuję od zawsze. Pan Marian wypożycza busy do Holandii, ponieważ jego kierowca zawozi tam pracowników jego firmy. Interesy układają nam się pomyślnie i każda ze stron jest zadowolona. Mój znajomy, który mieszka za granicą wynajmuje busy z Niemiec do Polski i bardzo dobrze sobie radzi.
Zgłasza się do niego wielu obcokrajowców, ale zdecydowanie Polacy są największą grupą, z którą współpracuje. Z uwagi na fakt, że również wynajmuję busy do Niemiec postanowiłam podjąć z nim współpracę i połączyć siły. Jest to doskonały pomysł, ponieważ oboje na tym wiele zyskamy. Moje busy do Holandii za każdym razem przechodzą przeglądy techniczne, ponieważ dbam o wszystkie swoje pojazdy. Wiadomo, że busy do Holandii przemierzają naprawdę daleką drogę i zanim wyruszą w podróż musimy sprawdzić czy na pewno wszystko jest w porządku. Czasami nawet klienci prywatni wypożyczają od nas busy do Holandii jak na przykład jadą na weekend czy na wakacje. Moje wszystkie busy do Holandii posiadają odpowiednie ubezpieczenia i pakiety. Ostatnio przyjechały busy z Niemiec do Polski i ich stan był bardzo dobry, ale mimo to postanowiłam wysłać je na przegląd, żeby mieć pewność, że kolejny klient będzie miał sprawdzony pojazd jak zdecyduje się u mnie wynająć.

Moja firma jest ceniona na rynku, ponieważ dbam o pojazdy i o wszystkich klientów, których mamy.