You are currently viewing Brat opowiada mi o wizytówkach projektowanych online

Brat opowiada mi o wizytówkach projektowanych online

Mój brat od zawsze miał wysokie aspiracje zawodowe. Był on człowiekiem dość ambitnym i zawsze osiągał cele, które sobie zakładał. Obecnie prowadzi firmę jednoosobową i stara się zaistnieć w branży jako świeżak. Na pewno sobie radzi.

Dostałem od brata wzory wizytówek, które zaprojektował online

wizytówki onlineMikołaj zaraz po studiach szukał różnego zatrudnienia, ale jakoś żadna praca nie dawała mu satysfakcji. Rodzice to od razu wiedzieli, że tylko własna firma, którą założy będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Brat właśnie tak zrobił i teraz projektuje wizytówki online dla różnego rodzaju klientów. Z bratem mam dość dobre relacje i zawsze jak nas odwiedza to dużo rozmawiamy. Kiedy otworzył swoją firmę to bardzo dużo mi opowiadał o projektowaniu wizytówek. Zanim w ogóle mi wyjaśnił na czym jego praca polega to nie wiedziałam jak możliwa jest taka usługa za pośrednictwem internetu. Zawsze to sobie wyobrażałem, że trzeba iść do jakiejś agencji i tam złożyć zlecenie. Brat wpadł naprawdę na genialny pomysł i podziwiam go za ambicje. Brat pewnego razu przesłał mi wizytówki online, które sam zaprojektował i poprosił, żeby podzielił się z nim swoją opinią. Uprzednio brat to używał gotowe wzory, ale postanowił jednak sam coś wykonać. Zależało mu na mojej opinii co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Nie znam się na tym wszystkim, ale mogę obiektywnie podzielić się swoimi wrażeniami. Podczas rozmowy z bratem mawialiśmy wiele spraw związanych z jego pracą i przyznam, że wiele się nauczyłem od niego przy tym.

Brat to przeszedł samego siebie i teraz to ma tak ogromną firmę, że chyba zatrudnia ponad piętnaście osób. Jego indywidualne projekty cieszą się zainteresowaniem i brat zainwestował w jakieś drogie programy, które podobno są najlepsze.