You are currently viewing Bielizna ciążowa gwarantuje komfort podczas ciąży

Bielizna ciążowa gwarantuje komfort podczas ciąży

Przypominam sobie staniki i majtki, które zaproponowała mi pani na ryneczku. Wielkie, białe, czarne, albo beżowe, bawełniane. Dosłownie jak te, które kupuje moja babcia. Aż się wzdrygnęłam na ich widok. Pomyślałam sobie, że tak nie mogę wyglądać, w tym najpiękniejszym okresie mojego życia.

Różne rodzaje bielizny ciążowej

bielizna ciążowaDługo staraliśmy się o dziecko i na prawdę bardzo się ucieszyłam, kiedy w końcu zaszłam w ciążę. Byłam tak szczęśliwa, że nawet ta okropna bielizna nie popsułaby mi humoru. Jednak w naszych czasach, jest taki duży wybór wszystkiego, że nie ma co godzić się na rozwiązania ?byle było?. Bielizna ciążowa jest w ofercie większości sklepów z bielizną. Wpisując w internecie hasło biustonosz dla karmiącej wyskakuje milion propozycji. Po co więc katować się widokiem babcinych majtek i staników w lustrze? Ciąża to wspaniały okres, jednak wiadomo, że w czasie jej trwania ciało kobiety bardzo się zmienia. Może stać się ona mniej atrakcyjna dla swojego partnera, ale również i we własnych oczach. Trzeba zrobić wszystko, by temu zapobiec. Dlatego długo się nie zastanawiałam. Elegancka bielizna ciążowa szybko zagościła w mojej szafie i cieszyła moje i męża oczy. Popytałam na forach o najlepszy stanik dla matek karmiących i kupiłam wygodny, ale piękny, koronkowy biustonosz do karmienia z dopasowującymi się fiszbinami. Zresztą nie jeden. A dzięki temu od początku ciąży, do końca laktacji, zarówno z olbrzymim brzuchem, jak i z dzieckiem przy piersi czułam się seksi. Mąż uważał, że jestem seksowna. Tak więc bielizna poprawiała mój humor. Piersi miałam obolałe, ale wiedziałam, że wyglądają dobrze w czerwonym, koronkowym staniczku. Dzięki bieliźnie wygodnej, ale również pięknej łatwiej znosiłam wszelkie przykre sprawy okresu ciąży i laktacji.

Czułam się lepiej psychicznie, dawałam mężowi powód do komplementowania mnie, co jeszcze bardziej poprawiało moje samopoczucie. Uważam, że bycie seksi w okresie ciąży i po porodzie to bardzo ważna sprawa. 

Więcej ciekawych informacji można znaleźć na:

http://www.e-amazonka.pl