You are currently viewing Awaria w sklepie i serwis kas fiskalnych

Awaria w sklepie i serwis kas fiskalnych

Hejka kochane, wiecie jak lubię moją atrakcyjna i zawsze ciekawą pracę w sklepie. Dlatego właśnie dzisiaj opowiem wam co nieco o tej pracy. Siedzenie na kasie w sklepie i sprzedawanie to ciągły kontakt z klientami. Co czasem jest denerwujące, jednak czasem i zabawne. Jednak dzisiaj miałam z tym same stresy.

Serwis kas fiskalnych musiał nam pomóc

serwis kas fiskalnychOd rana gdy rozpoczęłam pracę wszystkie kasy fiskalne się zacinały. Posobnie było jeśli chodzi o drukarki fiskalne. No normalnie mówię wam, zwariowały. Po dwóch godzinach szef uznał, że serwis kas fiskalnych we wrocławiu będzie najlepszym jednak rozwiązaniem, bo z tym zacinaniem się, to nie praca była. Oczywiście, przez to, że wszystkie kasy uległy zepsuciu, sklep musiał zostać dzisiaj zamknięty, co oczywiście nie cieszyło w ogóle naszych klientów. Po godzinie serwis kas fiskalnych był już u nas w sklepie. Okazało się, że również jest to serwis wag w tym wag samochodowych. Kurczę, tak się zastanawiam, co w ogóle maja wspólnego kasy fiskalne oraz wagi samochodowe, że jedna firma oferuje serwis tych urządzeń. Może wiecie? Panowie z serwisu od razu zajęli się naszymi kasami. Rozmontowywali je, coś tam pukali. Najważniejsze, aby znowu mogły działać niezawodnie. Praca podczas serwisu kas fiskalnych, jak i naszych drukarek chłopakom z serwisu szła sprawnie. Uważam, że bardzo szybko skończyli naprawy. Na zegarek nie patrzyłam, jednak uważam że w niecałe dwie godziny było po wszystkim, a my mogłyśmy wrócić do naszej pracy i otworzyć sklep.

Cieszyło to najbardziej naszych klientów, szczególnie tych stałych. Właśnie taką dzisiaj mieliśmy przygodę w tym naszym wrocławskim sklepie. Jednak już jestem w domu i mogę się z wami moje kochane i drugie tą historią podzielić. Mam nadzieję, że za ciekawiłam. Na razie to tyle, kończę, papatki i do następnego wpisu.