You are currently viewing Auto serwis pomoże po kolizji

Auto serwis pomoże po kolizji

Wypadek drogowy jest dużym przeżyciem emocjonalnym dla każdego kierowcy, wiąże się ze strachem o zdrowie pasażerów i drugiego uczestnika zdarzenia.

Po wypadku drogowym zachowaj spokój

samochody używaneW przypadku niewielkiej kolizji, gdy uczestnicy nie odnieśli obrażeń a tylko ucierpiał samochód, można mówić o szczęściu, jednak kosztów finansowych nie da się uniknąć. Jeżeli nie jesteśmy sprawcami kolizji, możemy liczyć na odszkodowanie z ubezpieczenia OC sprawcy, wraz z jego oświadczeniem udajemy się do warsztatu prowadzącego usługi blacharsko lakiernicze. Auto serwis, ma swojej ofercie bezgotówkową naprawę, z której właściciel auta może skorzystać. W związku z tym, że firma ta ma w dyspozycji części ford z całego Białegostoku i zajmuje się kompleksową naprawą samochodów tej marki, kierowca może liczyć na oryginalne elementy zarówno karoserii jak i części mechanicznych np. uszkodzonej w czasie wypadku chłodnicy. Naprawą karoserii samochodu zajmie się lakiernik, który będzie musiał przeznaczyć dużo czasu na wykonanie najpierw napraw blacharskich a następnie lakierniczych. Może się zdarzyć, że podczas kolizji drogowej ucierpi również skraplacz klimatyzacji, którego naprawa jest konieczna, auto klimatyzacja, zajmie się również tym problemem. Inną zaletą korzystania z usług auto serwis, jest udostępnienie samochodu pomocy drogowej, który zaholuje niesprawne auto do firmy. W przypadku każdej formy rozliczeń, kierowca może skorzystać z samochodu zastępczego wynajmowanego na czas naprawy jego samochodu. Usługi auto serwis, to dobre rozwiązanie w przypadku zmiany samochodu.

Firma ta sprzedaje samochody używane, a każdy klient traktowany jest w indywidualny sposób, jego potrzeby są skrupulatnie notowane a doświadczony doradca przedstawia oferty stosownie do wymagań i możliwości finansowych klienta.

Zadbane samochody używane białystok – www.autohobby.com.pl