You are currently viewing Autko dla 2 osób

Autko dla 2 osób

 

Dzieci interesują się głównie przedmiotami użytku codziennego. Mowa tu o telefonach, pilotach, kluczach, czy nawet samochodach jakimi jeżdżą rodzice. Maluchy uwielbiają ich naśladować, dlatego nic dziwnego, że chętnie wsiadają do bujanych samochodzików. 

Jak wyglądają samochodziki dwuosobowe?

auta na akumulator 2 osoboweMaluchy bardzo szybko się uczą i często nie trzeba im kilka razy powtarzać jak się wykonuje daną czynność. Na przykład jazdy na rowerze uczą się głównie z obserwacji i podobnie się dzieje, kiedy wsiadają do autka. Jeżeli nasza pociecha posiada rodzeństwo w podobnym wieku, to świetne będą dla nich auta na akumulator 2 osobowe. Są to pojazdy w pełni bezpieczne i sprawdzone i w zależności od modelu mogą nimi jeździć dzieci w wieku nawet od dwunastu miesięcy do około czterech lat. Pojazdy z wyglądu przypominają prawdziwe samochody, jakimi jeżdżą ich rodzice, więc na pewno z ochotą będą z nich korzystać. Dzięki dwóm, pojedynczym fotelom, na spacer może jechać dwójka dzieci, które w trakcie mogą się zamieniać miejscami ponieważ jest tylko jedna kierownica i pedał gazu. Prowadzenie pojazdu jest bardzo łatwe, choć roczne dzieci raczej sobie z tym nie poradzą, dlatego w tym wieku autem powinien zdalnie kierować rodzic. Dwu – trzylatki bez problemu opanowują tą czynność i często trzeba za nimi biegać. Samochody na akumulator posiadają boczne lusterka, światła led, pasy bezpieczeństwa, a nawet niewielki bagażnik. Mocne hamulce i wytrzymałe amortyzatory sprawiają, że jazda staje się jeszcze przyjemniejsza.

Taki samochodzik świetnie się nadaje na prezent urodzinowy, pod choinkę, czy na Dzień Dziecka. Chyba każdy maluch się z niego ucieszy i będzie chciał jak najszybciej z niego skorzystać na najbliższym spacerze z rodzicami. Ceny pojazdów wahają się od 300 do nawet 1000 zł.