You are currently viewing Atrakcje w plenerze dla dzieci moim marzeniem

Atrakcje w plenerze dla dzieci moim marzeniem

Jako dziecko wręcz marzyłam o pojechaniu do Disneylandu. Niestety wtedy nie było w Polsce choć małych jego odpowiedników i nigdy nie było mi dane tego zobaczyć na własne oczy. Dziś już jestem starsza, na pewno daleko mi do dziecka.

Atrakcje dla dzieci zwłaszcza w plenerze są świetne

atrakcje w plenerze dla dzieciMimo to nadal marzy mi się zobaczenie takiego miejsca. Ludzi przebranych za najpiękniejsze postaci z bajek, odwiedzenie tej mocy atrakcji. Mi osobiście takie niezapomniane atrakcje w plenerze dla dzieci, kojarzą się właśnie z Disneylandem. Gdzie możemy zobaczyć w jednej chwili skrawek naszego dzieciństwa. Uwielbiam bajki Disneya jak większość z nas. Jestem jednak zdecydowanie fanką tych starych wersji. Nowe animacje nie do końca do mnie przemawiają. Oczywiście takie bajki jak Roszpunka czy Kraina lodu podbiły moje serca. Chodzi mi jednak bardziej o nowe wersje starych bajek. Myślę, że w tych bajkach nigdy tak naprawdę nie chodziło o grafikę. Dziś gdy oglądam z kimś bajkę lub gram w grę, zawsze najpierw ocenia czy grafika jest dobra, czy też może słaba. W tych bajkach natomiast chodziło o przesłanie. Ja jako mała dziewczynka doskonale już wiedziałam, że istnieje miłość jedyna i niepowtarzalna. Wiedziałam, że rodzina i przyjaźń to wartości nadrzędne. Dzisiejsze bajki są niestety bardziej nastawione na grafikę i efekty, niż uniwersalne przesłanie. W Disneylandzie organizacja imprez dla dzieci przebiega wręcz wzorowo. Tam absolutnie nie ma miejsca dla amatorów. Każda z osób ma przydzielone swoje własne zadanie i się go trzyma. Stroje, w które są przebrani, są jak 1:1. Identyczne jak te, które możemy zobaczyć w bajkach. Takie atrakcje na imprezy dla dzieci jak klaun, wróżka czy magik, nie mogą się absolutnie równać z tym, co możemy zobaczyć tam. Pomimo swojego wieku, z pewnością kiedyś się tam wybiorę. Minęło tyle lat, a to miejsce tylko zyskuje na swojej popularności. Niektóre rzeczy nigdy nie odejdą do lamusa.

Jedną z nich jest właśnie Disneyland. Myślę, że nadal jest marzeniem niejednej małej dziewczynki i chłopczyka. Niektóre rzeczy pozostają niezmienne.